Edyta Górniak fot. AKPA

Edyta Górniak znów walczy z byłym mężem

Wkrótce czeka ją kolejna rozprawa o podział o majątku!
/ 21.03.2012 06:40
Edyta Górniak fot. AKPA
Choć Edyta Górniak (40) i Dariusz Krupa rozwiedli się dwa lata temu, do tej pory nie uregulowali spraw majątkowych. Artystka rok temu skierowała sprawę do sądu przeciwko eksmężowi. Jak dowiedziało się „Party”, w kwietniu odbędzie się pierwsza rozprawa. Problem w tym, że Krupa już przed procesem zaczął wyprzedawać podlegający podziałowi i rozliczeniu majątek.

– Nie ma już dwóch luksusowych samochodów, którymi jeździł, gdy był związany z Edytą. Teraz wystawił na sprzedaż dom w Milanówku i chce za niego prawie 2 mln zł – mówi osoba z jego otoczenia. Właścicielem domu według dokumentów jest tylko Krupa, ale – jak twierdzi osoba, która przyjaźniła się z Darkiem i Edytą – gdy byli jeszcze małżeństwem, dom został gruntownie wyremontowany z pieniędzy piosenkarki. Powstało w nim profesjonalne studio nagraniowe, które kosztowało ponad 100 tys. zł.

 W trakcie procesu Edyta może liczyć na wsparcie i pomoc prawną ukochanego Piotra Schramma. Teraz artystka może skupić się na udziale w show „Bitwa na głosy”, promocji nowego albumu „MY” oraz planowaniu trasy koncertowej. Mimo natłoku zajęć Edyta znajdzie też czas na krótki wypoczynek. Jak dowiedziało się „Party”, pod koniec marca chce wyjechać na kilka dni do Szklarskiej Poręby, żeby pokazać Allanowi m.in. Wodospad Kamieńczyka. A już za kilka tygodni z synem i partnerem planują wyjazd na narty do St. Moritz.

(EZ), (MJB)