Edyta Górniak fot. Party nr 19/2011 z dnia 19 września 2011 r.

Edyta Górniak wypoczywała w Krakowie

Przed rozpoczęciem roku szkolnego synka spędziła cudowny weekend z ukochanym
/ 23.09.2011 07:01
Edyta Górniak fot. Party nr 19/2011 z dnia 19 września 2011 r.
Wolny weekend był dla Edyty Górniak (39) od wielu tygodni jedynie marzeniem. Premiery teledysków (m.in. hitu „On The Run”), wyjazd do Singapuru, gdzie wokalistka prowadziła rozmowy z wydawcą swojej płyty na rynek azjatycki, i nagrywanie kolejnych wideoklipów,  pochłaniały cały jej czas. Ale wreszcie Edycie udało się znaleźć kilka chwil dla siebie.

Ostatni weekend wakacji, tuż po nagraniach programu „Tak to leciało!”, gwiazda spędziła razem z partnerem Piotrem Schrammem w Krakowie. Piotr stamtąd pochodzi, więc to on był przewodnikiem po malowniczych uliczkach miasta. Razem oglądali zabytki, a późnym popołudniem zjedli obiad w jednej z krakowskich restauracji. Ale po raz pierwszy gwiazda nie mogła się doczekać powrotu do domu.

Powód? We wrześniu jej ukochany syn Allan zaczął naukę w pierwszej klasie! Wokalistki oczywiście nie mogło zabraknąć na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. – Cieszę się, że po dwóch latach poszukiwań udało mi się znaleźć szkołę, w której proces nauczania to indywidualne podejście do zdolności i kształtowania osobowości dziecka
– mówi „Party” Edyta.

(MJB) 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)