Edyta Górniak to prawdziwa królowa metamorfoz. Zobacz jak się zmieniała

Edyta Górniak to gwiazda, która chętnie się zmienia. Przez lata ewoluował jej styl, wiele razy zmieniała fryzurę i wizerunek sceniczny.
/ 18.11.2020 13:13

Edyta Górniak to piosenkarka, której wizerunek sceniczny bardzo zmienił się na przestrzeni lat. W latach 90-tych, gdy zaczynała karierę, nosiła krótką fryzurę i miała delikatny, niemal niewidoczny makijaż. Dziś chętnie sięga po krzykliwe kolory i nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem.

Metamorfoza Edyty Górniak

Gwiazda od lat zachwyca idealną sylwetką, zarówno w sportowym jak i w wieczorowym wydaniu wygląda po prostu świetnie.

Nie wszyscy pamiętają jednak, jak Edyta Górniak wyglądała w 1994 roku, gdy podczas Konkursu Piosenki Eurowizji zajęła 2. miejsce albo wtedy, gdy debiutowała na Festiwalu w Opolu.

jak kiedyś wyglądała Edyta Górniak
fot. ONS.pl

Piosenkarka dała się poznać w różnych wcieleniach: jako niewiniątko, kocica, punkowa diva, kolorowy ptak czy prawdziwa dama. Obecnie coraz chętniej pokazuje się w stylu sportowym, choć często wybiera też wysokie obcasy.

Na scenie widzieliśmy ją już jako Pocahontas, grecką boginię, Cygankę, francuską markizę, polską Whitney Houston. Edyta Górniak lubi dekolty, szpilki i militarne kurtki. Nie rezygnuje też ze zwiewnych kreacji ozdobionych falbanami i cekinami.

Obecnie piosenkarkę można oglądać w programie „The Voice of Poland”. W każdym kolejnym odcinku fani mogą zobaczyć kolejne stylizacje gwiazdy.

Czytaj więcej na temat Edyty Górniak:
Syn Edyty Górniak poszedł do pracy. Dumna mama opowiada: „Od rana do wieczora, deszcz czy nie deszcz”
Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej uważa, że Edyta Górniak powinna być ścigana
Edyta Górniak pokazała, jak całuje syna w usta. Wywołała tym niezłą burzę w sieci