Edyta Górniak, Donatan fot. ONS

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu - to ustawka? Komentarz Donatana

W internecie zawrzało po skandalicznym zachowania Donatana z Opola. Producent wydał oświadczenie w tej sprawie. Jego słowa mogą wskazywać, że cała akcja była... zaplanowana.
/ 12.06.2018 10:44
Edyta Górniak, Donatan fot. ONS

Donatan skomentował sytuację, która miała miejsce w miniony weekend w czasie festiwalu w Opolu. Na producenta muzycznego wylał się hejt po upublicznieniu nagrania, na którym widać, jak Donatan, w czasie wspólnego pozowania na ściance, próbuje złapać Edytę Górniak za pośladki. Jak producent tłumaczy się ze swojego zachowania? Jest oświadczenie!

Donatan komentuje sytuację z Opola

Wpis Donatana, który pojawił się na Facebooku w poniedziałek, może wskazywać na to, że szokujący incydent był tzw. ustawką, czyli zaplanowanym działaniem, które miało wzbudzić zainteresowanie mediów. Producent wyjaśnił, że swoim zachowaniem chciał sprowokować do refleksji i dyskusji o przekraczaniu granic.

W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat "Są granice których nie możemy przekraczać" - czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność
- wyjaśnił Donatan.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu! Powód? Seksistowskie zachowanie producenta

Sprawę skomentowała również Edyta Górniak, która w rozmowie z portalem Pudelek.

Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać
- powiedziała piosenkarka.

To była ustawka?

Cała sprawa może być początkiem kampanii społecznej, której celem jest zwrócenie uwagi na problem przemocy i wykorzystywania kobiet. Niewykluczone, że to polska odsłona głośnej w USA akcji #MeToo, do której dołączyło wiele amerykańskich gwiazd show-biznesu.

Nie wszyscy jednak wierzą w dobre intencje Donatana. Pod jego komunikatem pojawiły się komentarze fanów, którzy uważają, że wpis producenta to tylko zawiłe tłumaczenie, które ma wybielić jego wizerunek po żenującej sytuacji.

Edyta wiedziała o celowym nagłośnieniu problemu w społeczeństwie? Co Ty wmawiasz?
- zapytał jeden z fanów.

Donatan odpowiedział na to pytanie.

Ścianka z tysiącem reporterów to dobre miejsce
- napisał

Co o tym sądzicie? Mamy nagranie, na którym widać, jak Edyta policzkuje Donatana.

To była ustawka? A jeśli tak - to dobra metoda, by poruszyć temat wyznaczania granic?

Przeczytaj:
Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Będzie walka o podział majątku?
Pierwsza wpadka księżnej Meghan po ślubie! Co się stało?