Edyta Górniak

Edyta Górniak - niespodzianki na święta!

Górniak zostaje w TVN. Będzie jurorem nowego show „X Factor”.
/ 13.12.2010 10:07
Edyta Górniak
Już za kilka tygodni rozpoczną się pierwsze castingi do programu „X Factor”, w którym artystka zasiądzie w jury. Program widzowie zobaczą w marcu przyszłego roku na telewizyjnych ekranach zamiast „Tańca z gwiazdami”. Piosenkarka jest tym bardzo podekscytowana, bo TVN ma zamiar wyprodukować program jakiego jeszcze nie widzieli polscy widzowie. Czy okaże się hitem, tego nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że widzów czeka prawdziwa rozrywkowa uczta.

To jednak nie wszystko już za kilka dni świat ujrzy nowa strona internetowa artystki, a tuż po Bożym Narodzeniu na fanów artystki czeka prawdziwa niespodzianka. Najprawdopodobniej w Sylwestra usłyszymy nową piosenkę Edyty, która będzie jednocześnie zapowiedzią jej nowej płyty.

Nie jest tajemnicą, że Górniak ma ambitne plany i zamierza nowe piosenki nagrywać w USA. Ponoć nad najnowszymi przebojami wokalistki mają pracować najlepsi producenci na świecie. Ich nazwiska są owiane tajemnicą. Ciekawe tylko, kiedy Edyta znajdzie czas na koncerty? Natłok zawodowych obowiązków może przecież doprowadzić do tego, że piosenkarce zabraknie na to czasu.