Edyta Górniak nie spędza świąt w Polsce fot. AKPA

Edyta Górniak nie spędza świąt w Polsce

Diwa wyjechała za granicę. Dokąd i z kim?
/ 29.03.2013 06:42
Edyta Górniak nie spędza świąt w Polsce fot. AKPA

Weilkanoc tuż, tuż, ale dla Edyty Górniak nie jest to czas, który spędzi w kościele ze święconką w ręce. Jak zdradza serwis AfterParty.pl, diwa na okres świąt wyleciała z Polski, dokładnie wczoraj opuściła Warszawę. Gwiazda udała się w głąb Azji, a w podróży życia towarzyszy jej ukochany Piotr Schramm.
 


- Za nią pracowity okres, wkrótce premiera koncertowego DVD i piosenki z Mattem Duskiem, dlatego musiała odpocząć, ochłonąć po tych wszystkich wydarzeniach. Wspólnie z Piotrem udali się na dłuższy wyjazd do ulubionych miejsc Edyty w Azji. Po powrocie czeka ją sporo pracy - zdradza AfterParty.pl znajoma gwiady.Po powrocie do Polski Edyta zajmie się promocją swojego koncertowego DVD i materiału nagranego na nową płytę, w tym duetu z kanadyjskim gwiazdorem Mattem Duskiem.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.03.2013 19:20
jejku juz TWARZY NIE MA TYLKO MASKA,MASAKRA
/29.03.2013 18:22
Nie ukrywam, że jej zazdroszczę. Mi marzy się wycieczka z oferty Almaturu "Trzy Tygrysy Azji" - Chiny, Korea Południowa i Japonia. Kiedyś na pewno uda mi się tam z nimi pojechać, bo sam program wycieczki znam już chyba na pamięć ;)