Edyta Górniak Party, Edyta Górniak pogodziła się z matką fot. Party

Edyta Górniak na okładce Party. Pogodziła się z matką!

Czy teraz będą się widywać jak matka z córką?
Edyta Liebert / 22.06.2015 04:50
Edyta Górniak Party, Edyta Górniak pogodziła się z matką fot. Party

Piosenkarka była skłócona z mamą od wielu lat. Nie rozmawiały ze sobą ponad 9 lat! Teraz jednak Edyta Górniak pogodziła się ze swoją mamą i wszystko jej wybaczyła.

Edyta Górniak pochodzi z Opola - tam się urodziła i wychowała. Od zawsze jej relacje z rodziną są tematem tabu. Trudne dorastanie nie ułatwiło jej startu w dorosłość. Tegoroczny wyjazd do Opola zapamięta na długo. Gwiazda wystąpiła tam z recitalem z okazji 25-lecia pracy artystycznej, została nagrodzona przez miasto Opole honorową Złotą Karolinką, ale przede wszystkim... pogodziła się ze swoją mamą Grażyną Jasik!

Mama Edyty Górniak miała trudne dzieciństwo. Gdy oskarżyła ojczyma o znęcanie się nad nią, matka nie stanęła w jej obronie. Podczas rozwodu Górniak z Dariuszem Krupą trzymała stronę zięcia. Pani Grażyna zmieniła zdanie dopiero wtedy, gdy były mąż artystki, kierując samochodem pod wpływem narkotyków, zabił na pasach kobietę.

W Wielkanoc Edyta po raz pierwszy zadzwoniła do mamy i powiedziała, że wybacza jej wszystko, co mama zrobiła przeciwko niej. Od tamtej pory miały kontakt telefoniczny, ale dopiero teraz Edyta czuła się gotowa, by się z nią zobaczyć.
 
Na podstawie Party

Zobacz: