Edyta Górniak fot. KAPIF

Edyta Górniak kupuje dom w Tajlandii

Edyta i jej partner, Piotr Schramm, sfinalizują zakup podczas wspólnej podróży do Azji
/ 02.01.2012 06:17
Edyta Górniak fot. KAPIF
Odpoczynek to nie jedyny cel podróży po Azji, w którą Edyta Górniak (39) i jej partner Piotr Schramm wyruszyli pod koniec grudnia. Przy okazji para zamierza… kupić dom w Tajlandii!

– Tak, to prawda. Edyta i Piotr mają takie plany – potwierdza Marcin Wieczorek, asystent gwiazdy. Jak dowiedziało się „Party”, wokalistce zależy na przestronnym wnętrzu, w którym mogłaby urządzić profesjonalne studio nagrań, a Piotr swój gabinet do pracy. Jest jeszcze jeden warunek. Dom musi być położony na wzgórzu, ale z dojściem do plaży i małym pomostem. Syn artystki Allan uwielbia wodę i żeglowanie, dlatego Edyta marzy o tym, by zapewnić mu wymarzone miejsce na morskie wyprawy. A że partner Górniak ma patent żeglarski, mógłby doskonalić umiejętności Allana.

Choć syn Edyty tegoroczne święta spędzi akurat z tatą, Dariuszem Krupą, też pomagał wybierać lokum. Razem z mamą i jej partnerem oglądał projekty w internecie i wskazał trzy, które najbardziej mu się podobały.

Dlaczego Edyta Górniak i Piotr Schramm zdecydowali się kupić dom właśnie w Azji? – Edyta myśli o sprzedaży swojego letniego apartamentu w Portugalii, ale chcieli mieć z Piotrem i Allanem rodzinną przystań, dlatego wybrali miejsce z dala od zgiełku cywilizacji – zdradza „Party” znajomy pary.

Tuż przed podróżą Edyta całe dnie spędzała w studiu nagrań, bo chciała mieć pewność, że perfekcyjnie dopracowała wybrane przez siebie piosenki. I trudno jej się dziwić, bo płyta, na którą trafią te utwory, ukaże się już 14 lutego.

(MJB)