edyta gorniak fot. ONS.pl

Edyta Górniak bez makijażu. I ona ma 45 lat?! [ZDJĘCIA]

Patrząc na jej ostatnie zdjęcia, ciężko uwierzyć, że gwiazda ma 45 lat. Wow!
/ 01.08.2018 10:59
edyta gorniak fot. ONS.pl

Niedawno pisaliśmy, że Edyta Górniak już nie jest singielką. Jej nowy partner to Mateusz Zalewski – kierowca rajdowy i właściciel hotelu. Piosenkarka spędza z nim właśnie wakacje w Tajlandii. Dzieląc się szczęście na Instagramie, pokazała się też przy okazji bez makijażu. Ale tak zupełnie bez, co najwyżej z kremem na twarzy. Jak ona dobrze wygląda!

Edyta Górniak znów zakochana? Zobacz, kim jest jej nowy chłopak

Edyta Górniak opublikowała na Instastory kilka migawek ze swojego pobytu w Tajlandii. Na jednym ze zdjęć piosenkarka leży twarzą do słońca. Widać, że nie ma na sobie grama makijażu. Na zdjęciu umieściła podpis: „Szczęścia nie da się przedawkować. Be happy”. Patrząc na to zdjęcie, trudno uwierzyć, że gwiazda niedługo skończy 46 lat.


screen Instagram: edytagorniak

Na kolejnych fotach widać też zdjęcie jej nowego chłopaka. Na focie z Mateuszem Edyta umieściła wymowny napis „Razem” i dodała czerwone serduszko. I to jest najlepszy komentarz do jej nowego związku.


Nowy partner Edyty na zdjęciu z wakacji (fot. Instagram: edytagorniak)

W mediach ostatnio można było przeczytać, jak Mateusz ją oczarował i że jest po uszy w niej zakochany. A Edyta? Podobno jest tak przy nim szczęśliwa, że mogłaby góry przenosić.

 

Getting stronger • Getting ready • Getting healthy. LoVe from Thailand 🇹🇭 ♥️

Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

To szczęście, jak widać, jest świetną terapią odmładzającą. ;-)

Więcej newsów o gwiazdach:Magdalena Boczarska pokazała, jak wygląda na planie po 10 godzinach pracy i bez grama makijażu. Poznałybyście ją?Justyna Żyła komentuje zarzuty męża o kochanku. Co zdradziła?