Dziecko w drodze

Zaledwie kilka tygodni temu Beyoncé przyznała prasie, że przyjęła oświadczyny swojego wieloletniego partnera rapera Jaya-Z, a amerykańskie gazety już zaczęły donosić, że sławna para spodziewa się dziecka.
Beyonce Knowles fot. ONS

Piosenkarka jest podobno już w drugim miesiącu ciąży. Jak na razie Beyoncé nie potwierdziła tych rewelacji, ale przedłużyła swój urlop z narzeczonym na francuskiej Rivierze.


Redaguje Iza Bartosz / Viva

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/12 lat temu
Rany!, ludzie przesadzają! każdy przecież ma prawo do odrobiny wolnego od pracy, a jak człowiek przedłuży urlop to nie znaczy że jest w ciąży!!!
/12 lat temu
Przeciez to nie ona jest ''w tym'' najlepsza! to ze jest ladna i potrafi kręcić trochę pupą nie znaczy, że musimy tak za nią tęsknić, jeśli rzezczywiście jest w ciąży.. nie ma co martwić sie na zapas.. ja popieram opini ę ''Aki''.. jeśli jest w ciąży, nagrała dość ''dziwne'' teledyski... no ale... to juz jej ''wizerunek'' lub jego brak!?!?! czyz nie??
/12 lat temu
KTO ZA NIA BEDZIE TAK SUPER SPIEWAL??? BO NAPEWNO NIKT???!!! TO KOSZMAR ROKU A NAWET STULECIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (3)