Koroniewska i Dowbor nie sprzedają domu fot. ONS.pl

Duże zmiany w rodzinie Dowborów

A Katarzyna Dowbor najbardziej!
Edyta Liebert / 19.04.2016 05:41
Koroniewska i Dowbor nie sprzedają domu fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcieli pozbyć się nieruchomości w Wilanowie. Dlaczego? Powodem miała być potrzeba powiększenia domu i... rodziny. To jednak plotki! Para chciała mieszkać bliżej centrum. Co w końcu postanowili?


Zobacz: Dlaczego Koroniewska jest tak szczupła?

Czy Wilanów jest kłopotliwym do mieszkania miejscem? Wielu chciałoby zamieszkać tam chociaż na trochę. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jednak mieli inne marzenie. Choć 9 lat temu z radością urządzali mieszkanie, doglądali prac i angażowali się w każdą zmianę. Niedawno podjęli decyzję o tym, że sprzedadzą swój dom w Wilanowie. Ten dom był jak zbajki: bezpieczny, w cihym miejscu, z dala od centrum stolicy, ogrodzony wysokim żywopłotem. Jednak teraz co było zaletą, stało się wadą.

Koroniewska i Dowbor nie sprzedadzą domu

Wilanów to ukochane miesjce mamy Macieja Dowbora, Katarzyny Dowbor. To ona podobno rozpaczała z powodu potencjalnej przeprowadzki. Teraz ma blisko do ukochanej wnuczki i wolałaby, by tak zostało. Kiedy tylko pojawił się kupiec okazało się jednak, że małżeństwo nie chce pozbywać się posiadłości ze względów ekonomicznych, i choć woleliby zmienić miejsce zamieszkania, to jednak nie mają noża nma gardle. Pamiętamy przecież, że 3 lata temu ich willa została zrabowana.

ONS.pl

Gwiazdorska para prawdopodobnie będzie w przyszłości chciała się przeprowadzić na Saską Kępę, jednak czekają na sprzyjające notowania na rynku nieruchomości, by sprzedać obecną posiadłość w rozsądnej cenie.

Zobacz: