Dorota Szelągowska zdradza, która historia z programu „Totalne remonty Szelągowskiej” poruszyła ją najbardziej

„Totalne remonty Szelągowskiej” to nowy program, którego formuła odbiega od poprzednich prowadzonych przez znaną prezenterkę.
/ 06.10.2020 09:49

Od 5 października na antenie TVN można oglądać nowy program „Totalne remonty Szelągowskiej”. Fani projektantki są zachwyceni metamorfozą pokazaną w pierwszym odcinku, ale istotny okazuje się nie tylko remont, ale także opowiedziana w programie historia.

„Totalne remonty Szelągowskiej” - zasady

Ekipa programu jest dobrze znana widzom stacji. Dorota Szelągowska tym razem jednak ma do wykonania zupełnie inną pracę. Na remont całego domu lub mieszkania ma tydzień, ale w przeciwieństwie do poprzednich programów to nie właściciele mieszkań zgłaszają się do programu.

Zgłoszenie wysyła rodzina lub przyjaciele, a sam uczestnik zazwyczaj aż do przyjazdu prezenterki nie wie, że właśnie bardzo zmieni się jego życie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Bohaterami „Totalnych remontów Szelągowskiej” są ludzie, którzy poświęcają się dla innych i nie oczekują wzajemności. Często tak bardzo dbają o innych, że zapominają o sobie i nie mają środków na remont własnego domu.

Dorota Szelągowska przyznała, że ten program zaskoczył także ją samą:

Okazało się, że bohater robi różnicę. (...) Siejemy dobro, czujesz się jak taki siewca i wiesz, że z tego coś jeszcze wyrośnie. Bardzo miłe uczucie.
- wyznała Dorota Szelągowska.

Która historia najbardziej poruszyła prowadzącą?

Chociaż wszyscy bohaterowie zajmują ważne miejsce w jej sercu, a gwiazda stara się, by metamorfoza spodobała się uczestnikom, to właśnie Stefan zrobił na niej ogromne wrażenie:

Najbardziej chyba wzruszyła mnie historia z 1. odcinka, historia Stefana. Stefan udowadnia, że nieważne, skąd się wywodzimy, co się wydarzyło w naszym dzieciństwie, czy to były złe rzeczy, można wzrosnąć i być, kim się chce.
- zdradziła prowadząca.

Stefana do programu zgłosiła jego „przyszywana” mama.

Dorota Szelągowska przekonuje, że ten program pokazuje, jak małe rzeczy mogą zmienić czyjeś życie. Powiedziała również, że jest zaszczycona tym, że może pomagać takim ludziom.

Czytaj więcej na temat Doroty Szelągowskiej:
Dorota Szelągowska zadebiutowała w telewizji w wieku 18 lat. Jak wyglądała?
Szelągowska pokazała się w bikini. „Może i nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie, ale prawdziwie”
Dorota Szelągowska: „Trudniej być matką na pełen etat niż łączyć te wszystkie rzeczy razem”