Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska z ciemnymi włosami. Jak wyglądaa 10 lat temu?

Prezenterka telewizyjna podzieliła się na Instagramie ze swoimi fanami zdjęciem sprzed dekady. Zobacz, czy bardzo się zmieniła poza fryzurą.
/ 23.01.2019 11:04
Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska przyzwyczaiła wszystkich do swojej krótkiej fryzury. Czasem ją zadziornie postawi, czasem wygładzi, ale generalnie widać, że dobrze się czuje w krótko ściętych włosach. Pewnie mało kto wie, że kiedyś nie była blondynką. Jak wyglądała 10 lat temu?

Dorota Szelągowska musiała mocno skrócić włosy! Powód? „Zostały spalone”

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Prezenterka telewizyjna i dekoratorka wnętrz opublikowała niedawno zestawienie swoich dwóch zdjęć – aktualnego i sprzed dekady. Sklejkę podpisała: „#10yearschallenge”. Tym samym podłączyła się pod popularną ostatnio akcję w mediach społecznościowych, w ramach której internauci wrzucają zdjęcia sprzed 10 lat. Zobacz, jak zmieniła się Dorota Szelągowska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearschallenge

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Pod zdjęciem z przeszłości nie znaleźliśmy ani jednego negatywnego komentarza. I super! Za to można przeczytać dużo ciepłych słów od fanów gwiazdy.

– Czas się zatrzymał dla pani.
– Zmienił się tylko kolor włosów.
– Pięknie w tych dwóch odsłonach!
– Jak wino…
– komplementowały ją inne kobiety.

A tobie, w której odsłonie Dorota Szelągowska bardziej się podoba?

Więcej newsów o gwiazdach:Małgorzata Rozenek zrobiła selfie podczas sesji zdjęciowej. „Czyżby nowy nosek?”Co się dzieje z Natalią Siwiec? Fanki zaniepokojone. „Ale przeraźliwie chuda!”