Dorota Szelągowska: „Trudniej być matką na pełen etat niż łączyć te wszystkie rzeczy razem”

Łączenie pracy z wychowaniem dziecka nie jest łatwym zadaniem, jednak Dorota Szelągowska to mamy nieaktywne zawodowo stawia za wzór. Dlaczego?
/ 27.07.2020 09:35

Dorota Szelągowska łączy pracę zawodową z wychowaniem dziecka. Prezenterka przyznała, że podziwia kobiety, które całe dnie zajmują się swoimi pociechami. W 2018 roku gwiazda urodziła córkę, będąc już doświadczoną mamą prawie dorosłego wówczas syna.

Trudniej być matką na pełen etat, niż łączyć te wszystkie rzeczy razem

Dorota Szelągowska przekonuje, że wie, jak wiele kobiet w Polsce nie może pozwolić sobie na zatrudnienie niani, a swój powrót do pracy warunkują tym, czy ich dziecko zostanie przyjęte do żłobka. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest w komfortowej sytuacji, bo nie musi dokonywać podobnych wyborów.

Przyznała, że podziwia matki, które całe dnie spędzają na opiece nad dziećmi. Powiedziała, że dla niej łatwiejszy jest układ, w którym łączy pracę zawodową z opieką nad małą Wandą:

Jak zostaję w weekend z moją córką, to jest cięższa robota, niż kiedy rozwalam ludziom ścianę i betonuję. Tam, zawsze mogę sobie zrobić przerwę. Powiedzieć, Hej, ja tak na 5 minut sobie odpocznę.
- powiedziała Dorota Szelągowska.

Prezenterka powiedziała także, że jej zdaniem to, czy kobieta wraca do pracy po urodzeniu dziecka, jest kwestią wyboru i możliwości. Nie wszyscy mogą liczyć na wsparcie dziadków w opiece nad dziećmi, a wydanie całej pensji na nianię mija się z celem.

Ona sama, choć jest bardzo zapracowana, zajęła się także urządzaniem własnego mieszkania. Wielozadaniowość to jednak jej drugie imię, podsumowuje to słowami: „Życie jest piękne”.

To też może cię zainteresować:Gwiazdy to w większości nieodpowiedzialne matki? Za to obrywa im się w sieciMajdanowie nie ochrzczą syna?! „Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają”Matka trójki dzieci schudła 50 kg. Efekty jej metamorfozy zdumiewają wszystkich

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)