Dorota Szelągowska fot. ONS

Dorota Szelągowska ma nową, krótką fryzurę. Jak wygląda? Zobacz ZDJĘCIE

Dorota Szelągowska podzieliła się dramatyczną historią na Instagramie. Zmiana fryzury była konieczna. Wyszła na dobre?
/ 14.11.2018 12:35
Dorota Szelągowska fot. ONS

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę, bo... musiała. Prezenterka telewizyjna i dekoratorka wnętrz podzieliła się dramatyczną historią na Instagramie. Jej włosy kruszyły się i wypadały. Aby je ratować, gwiazda zdecydowała się na radykalne cięcie. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska wyjaśniła, że po wizycie u fryzjera, która miała miejsce wiosną, jej włosy były w kiepskim stanie. Prezenterka próbowała je ratować w innym salonie fryzjerskim. Niestety włosy nadal wypadały, więc nie było innego wyjścia, jak tylko je obciąć.

 

 

Na wiosnę włosy zostały spalone, bo postanowiłam zdradzić Maćka Maniewskiego i poszłam do innego salonu. Kara :) Maciek potem uratował je innym cięciem, cudownym, ale niestety włosów nie dało się uratować i sukcesywnie odpadały :( Teraz pożegnałam się z włosami, ale mam fryzurę
- napisała Szelągowska.

Krótka fryzura odmładza lepiej niż niejeden zabieg. Najmodniejsze cięcia na 2018 rok!

Fryzurę Doroty Szelągowskiej uratowała stylistka fryzur Ewa Pieczarka. Włosy gwiazdy zyskały bardzo nowoczesny look z przyciętymi na krótko bokami i dłuższą grzywką zaczesaną do tyłu.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanek, które zaczęły się dzielić opowieściami o własnych nieudanych metamorfozach.

- Mnie niedawno spotkało to samo... włosy odleciały.
- Łączę się w bólu. Zrobiłam sobie to samo i też próbuję ratować to. co zostało

- piszą internautki.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Pod historią prezenterki pojawiło się mnóstwo komplementów. Wielbicielom Doroty Szelągowskiej bardzo spodobała się nowa, króciutka fryzura. Wielu z nich twierdzi, że wizerunek prezenterki stał się bardziej wyrazisty i zyskał przysłowiowego pazura.

- Rock and roll... jest moc. Pani we wszystkim zawsze ładnie.
- Też mam na krótko i śmiem twierdzić, że krótkie nadają wyrazu i charakteru. A jak dla mnie, to nawet jeśli będziesz łysa, a nadal się tak uśmiechała, to i tak będziesz przepiękna.
- Cudna fryzurka! Bardzo pasuje
- czytamy w komentarzach.

My też jesteśmy zachwycone! Dorota Szelągowska wygląda obłędnie!

Przeczytaj:
Dorota Szelągowska nie zaprosiła matki na ślub! Jest komentarz
To dom marzeń! Zobacz, jak mieszka Dorota Szelągowska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.11.2018 12:32
A w sumie kogo właściwie to obchodzi ????