Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska - jej pierwsze zdjęcie po porodzie

Prezenterka ma szczęście wypisane na twarzy!
Edyta Liebert / 16.01.2018 15:54
Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

W styczniu 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Doroty Szelągowskiej. 37-letnia prezenterka nie mogła oprzeć się WOŚP-owej atmosferze i pokazała na swoim Facebooku zdjęcie z puszką i serduszkiem. Zaledwie tydzień po ciąży!

Szelągowskiej przez długi czas udawało się maskować ciążę. Prezenterka nie chciała komentować swojego stanu, nie reagowała na zaczepki dziennikarzy. O narodzinach córeczki sama powiadomiła swoich fanów. Niedawno we wzruszającym wpisie podziękowała wielbicielom za wszystkie słowa wsparcia i życzenia.

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb „matka” włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie
- napisała na swoim Facebooku.

Fani byli wniebowzięci,  gdy prezenterka zamieściła pierwsze zdjęcie od czasu porodu. Wprost zasypywali ją (i współprowadzącego program „Domowe Rewolucje”) pozytywnymi komentarzami.

Dorota Szelągowska na pierwszym zdjęciu po ciąży

Prezenterka pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie w niedzielę, 14 stycznia. Dorota Szelągowska wparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i pojawiła się na warsztatach, które prowadził Dariusz Wardziak. Fani nie szczędzili prezenterce komplementów.

Pani Dorotko! Wygląda Pani znakomicie, pięknie ale proszę trochę zwolnic nie narzucać sobie takiego tempa dopiero tydzień jak Pani urodziła.

Mega. Dobrze panią znów zobaczyć uśmiechniętą.

Pani Dorotko gratulacje córeczki niech się dobrze chowa! Serdecznie pozdrawiam.

Widać wyraźnie, że macierzyństwo służy Dorocie Szelągowskiej! Przypominamy, że prezenterka dała córce wyjątkowe, urocze imię!

Warto przeczytać:

Zobacz, jakie imię wybrała Szelągowska dla swojej córki
Ciężarna Barbie wprawiła internautów w osłupienie. Dlaczego?