Doda, Dorota Rabczewska fot. ONS.pl

Dorota R. zatrzymana przez prokuraturę

Dorota R. usłyszy zarzuty.
/ 22.11.2017 11:28
Doda, Dorota Rabczewska fot. ONS.pl

Piosenkarka Dorota R. została przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. O co chodzi? Czy zostały jej przedstawione zarzuty?

Daryl Hannah, ofiara botoksu. Czy ktoś pamięta, jaką była piękną i utalentowaną dziewczyną?

Portal Wirtualna Polska zamieścił zdjęcie oświadczenia Łukasza Łapczyńskiego, rzecznika prasowego prokuratury, w którym czytamy, że Dorota R. 22 listopada usłyszy zarzuty. Chodzi o sprawę założoną przez jej ekspartnera, Emila Haidara. Zgodnie z oświadczaniem Łukasza Łapczyńskiego, Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. Podejrzewani są o „nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych”.

Dorota R. zatrzymana przez policję

Haidar postawił jej zarzuty, jakoby piosenkarka wspierała zaoferowanie 300 tys. złotych za uciszenie Emila Haidara przez Emila S. Prokuratura postawiła Emilowi S. zarzuty podżegania do przestępstwa. Artystka ma wyjaśnić, jaki był jej udział w całej sprawie.

Pojawiają się komentarze, ze artystka "stawiała opór". Trudno jednoznacznie ustalić, o jaki opór chodzi i czy rewelacje medialne nie są jedynie plotkarskim chwytem. Czekamy na rozwój sprawy i oficjalne oświadczenia. Czynności związane z przesłuchaniem piosenkarki mają zakończyć się około godz. 16.00.

"Nie każda warszawianka zarabia 5 tys.! Czasem zazdroszczę tej, czy innej pani z mniejszego miasta"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)