POLECAMY

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Nie przypomina wam innej znanej prezenterki TV?

Od lat ma krótkie włosy, najczęściej zaczesywała je gładko na bok. Ostatnio jednak Dorota postanowiła zmienić fryzurę. Wygląda teraz jak… Magda Mołek.
/ 6 miesięcy temu
Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Nie przypomina wam innej znanej prezenterki TV? fot. ONS.pl

Dorota Gardias zawsze dba o to, by mieć staranny makijaż i dobrze dobrą fryzurę. Lubiana prezenterka telewizyjna regularnie zgrania komplementy od swoich fanów za styl i wygląd. Jeśli chodzi o włosy, to drastycznych zmian raczej sobie nie funduje. Zdarzało jej się delikatnie zmieniać kolor. Ale widać, że Dorota dobrze czuje się w krótkich fryzurach. Zwykle delikatnie zaczesywała włosy na bok, podkreślając swoje rysy twarzy. Od niedawna jednak można zauważyć, że gwiazda kombinuje ze swoim wyglądem. Na balu dziennikarzy wystąpiła w doczepianym kucyku, a ostatnio zdecydowała się na bardziej „niegrzeczny” look. Od razu pojawiły się głosy, że wygląda jak Magda Mołek.

Co za spektakularna metamorfoza! Zobacz, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Małgorzata Rozenek-Majdan

Dorota Gardias wygląda jak Magda Mołek?

Jak patrzymy na zdjęcia obu gwiazd, to musimy przyznać, że coś w tym jest.

Fryzura Magdy Mołek stała się już jej wizytówką. Prezenterka od lat lubi nosić postrzępione włosy w nieładzie.
Dorota Gardias poza tym, że wydaje się, że lekko rozjaśniła włosy, to zmieniła fryzurę właśnie na styl – potargany nieład.
Jak wam się podoba w nowej odsłonie?

Czy wam też Dorota Gardias przypomina Magdę Mołek?

Czytaj też:

Katarzyna Zielińska wrzuciła zdjęcie z plaży sprzed 10 lat. Brawa za dystans do siebie!Małgorzata Kożuchowska oszpeci się do roli w nowym filmie Patryka Vegi?! Mamy komentarz gwiazdy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch ale i dieta to podstawa zdrowia. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. I tak trzeba go dobrze ułożyć aby nie było efektu jojo. Poczytajcie sobie o systemie nowaka tam jest to ładnie wytłumaczone. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.
/6 miesięcy temu
teraz mogłaby Mołkowej spróbować męża poderwać - młodzszy model to młodszy model