dominika gwit fot. ONS.pl

Dominika Gwit zostanie gwiazdą „Agenta”. Jak sobie poradzi?

Aktorka dostała propozycję udziału w znanym programie TVN. Przyjęła ją!
/ 04.09.2018 13:04
dominika gwit fot. ONS.pl

To jest news! Jedną z uczestniczek najnowszej, czwartej edycji programu TVN „Agent. Gwiazdy” będzie Dominika Gwit. Jesienią ekipa ma wyruszyć do Turcji, gdzie będzie nagrywany program. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak aktorka poradzi sobie z ekstremalnymi zadaniami.

"Nie chciałabyś schudnąć dla męża?" - zapytała fanka i się zaczęło... Kłótnia na Instagramie Dominiki Gwit!

„Dominika weźmie udział w najnowszej edycji programu ‚Agent. Gwiazdy’ w TVN. Razem z całą ekipą wyrusza na zdjęcie do Turcji pod koniec października. Wobec niej nie można pozostać obojętnym” – mówi w rozmowie z se.pl pracownik stacji.

Ludzie będą chcieli zobaczyć, jak poradzi sobie w trudnych, ekstremalnych sytuacjach
– mówi pracownik stacji.

Dominika już udowodniła, że dobrze radzi sobie z wyzwaniami. Wystąpiła przecież w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie pokazała, że nadwaga nie przeszkadza jej i świetnie sobie radziła na parkiecie.

Widzowie Dominikę Gwit mogą kojarzyć z dwóch seriali: „Przepis na życie” i „Singielka”. Potem o aktorce zrobiło się głośno ze względu na metamorfozę, jaką przeszła – mocno schudła. Przy tej okazji napisała poradnik o życiu w zgodzie ze sobą. Potem Dominika wróciła do swojego dawnego rozmiaru i zajęła się  warsztatami dla kobiet w rozmiarze XXL, podczas których pomaga zaakceptować własne ciało. Sama wielokrotnie powtarzała, że akceptuje to, jak wygląda.

Wiele osób jednak zastanawia się, czy waga celebrytki nie będzie utrudnieniem podczas wykonywania ekstremalnych zadań w programie „Agent”. Jak myślisz?

Więcej newsów o gwiazdach:Książę Harry to potrafi zaskoczyć. Wyszedł na scenę, wziął mikrofon i… zaśpiewał. I to jak!Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się. Zobacz, dlaczego!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)