Dominika Gwit pokazała nieopublikowaną dotąd zdjęcia ze ślubu fot. ONS.pl

Dominika Gwit obchodzi 2. rocznicę ślubu. Pokazała nieopublikowane dotąd zdjęcia z uroczystości

Dominika Gwit z okazji drugiej rocznicy ślubu podzieliła się z fanami wyjątkowymi zdjęciami z tej uroczystości. Do tej pory fotografie nie widziały światła dziennego.
Urszula Wilczkowska / 08.07.2020 08:53
Dominika Gwit pokazała nieopublikowaną dotąd zdjęcia ze ślubu fot. ONS.pl

Rocznica ślubu to zawsze wielkie przeżycie, a przy tym idealna okazja, by powspominać ten piękny dzień. Kto w końcu nie lubi przeglądać zdjęć z dnia, w którym wszystko (lub prawie wszystko) było dopięte na ostatni guzik - szczególnie wygląd panny młodej, nad którym pracował wcześniej sztab specjalistów?

Z podobnego założenia wyszła Dominika Gwit, która 7 lipca obchodziła już drugą rocznicę ślubu ze swoim mężem, Wojciechem Dunaszewskim. Zamiast jednak oglądać zdjęcia w domowym zaciszu, aktorka postanowiła podzielić się nimi z fanami na Instagramie. Są naprawdę wyjątkowe!

Dominika Gwit pokazała nieopublikowane zdjęcia ze ślubu

Zdjęcia ze ślubu to bardzo osobista sprawa i niewiele gwiazd decyduje się, by dzielić się nimi z fanami. Tym bardziej cieszymy się, że zdecydowała się na to Dominika Gwit. Na widok tego ogromu szczęścia i miłości aż łezka kręci się w oku.

Dwa lata, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej. Dziękuję Ci, Mężu, za ocean Miłości, którym obdarzasz mnie każdego dnia
- pisze pod zdjęciami aktorka.

W sekcji komentarzy wylały się gratulacje i najlepsze życzenia od fanów Gwit. Instagramowicze nie powstrzymali się też przed wyrażeniem zachwytu nad wyglądem aktorki.

Wyglądacie przepięknie! Bardzo zazdroszczę (pozytywnie) takiej miłości. Mam nadzieję, że kiedyś odnajdę swoją wielką miłość. Gratulacje! Życzę kolejnych lat cudownej miłości! Tak przynajmniej z 75!
- komentuje jedna z fanek Dominiki Gwit.

Nam też nie zostało nic innego, jak pogratulować parze i życzyć kolejnych tak pięknych lat spędzonych wspólnie!

To też może cię zainteresować:
Anna Guzik przeszła spektakularną metamorfozę. Poznałabyś ją?
Anna Mucha w ogniu krytyki. Wszystko przez... maseczkę w teatrze
Jaką dietę stosuje Doda? Dokładnymi szczegółami pochwaliła się na Instagramie