Dominika Gwit w czerwonej sukience na pokazie Łukasza Jemioła fot. ONS.pl

Dominika Gwit na pokazie - bardzo już przytyła

Opłaca się być otyłym?
Edyta Liebert / 27.06.2016 05:24
Dominika Gwit w czerwonej sukience na pokazie Łukasza Jemioła fot. ONS.pl

Dominika Gwit pojawiła się w czerwonej sukience na pokazie Łukasza Jemioła i nie dało się nie zauważyć, ze bardzo przytyła. Jest w rozmiarze XXL i... to się opłaca?

W krótkim wywiadzie po pokazie przyznała, ze przytyła i nie było to do końca zamierzone, bo scenarzyści serialu "Singielka", w którym gra Gosię, promowała aktywny i zdrowy styl życia. 28-letnia aktorka grała dziennikarkę, której misją było wpojenie koledze z nadwagą, że pora się wziąć za siebie. Gdy przytyła Dominika, jej postać również musiała uzyskać inny status. Aktorka dostała angaż kiedy była szczupła,a teraz scenarzyści musieli kombinować i zmieniać serialowy plan.

ONS.pl

Dominika Gwit szczerze o otyłości

Dominika Gwit w czerwonej sukience: przytyła jeszcze bardziej

Jak przyznaje w rozmowie, gdy była szczuplejsza i nosiła rozmiar 38 nie dostawała zbyt wielu ról czy propozycji. Teraz się to zmieniło. Coś za coś?

Ja przytyłam, Gosia przytyła razem ze mną, scenariusz się zmienił, wielki ukłon - już ciągle to powtarzam - dla scenarzystów, nie było  z tym żadnego problemu. Dostałam teraz rolę w teatrze, tak jak mówię, jak miałam rozmiar 38, nie dostawałam żadnych propozycji.

Nie ma tego złego czy jednak powinnyśmy współczuć Dominice Gwit? Tak wyglądała na pokazie kolekcji jesień/zima Łukasza Jemioła:

ONS.pl

Czerwony kolor zdecydowanie jej pasuje, jednak aktorka chyba coraz rzadziej się uśmiecha, prawda?

Więcej o Dominice:

Tak Dominika Gwit wyglądała kiedyś Schudła 50 kilogramów, ale wracają jak bumerang