Doda jak Lewandowska fot. ONS.pl

Doda zmieniła styl? Wygląda teraz jak... Anna Lewandowska

Dorota Rabczewska niedawno po raz kolejny postanowiła przejść metamorfozę. Wygląda przepięknie, ale do złudzenia przypomina jedną z polskich wags...
Urszula Wilczkowska / 06.03.2020 09:31
Doda jak Lewandowska fot. ONS.pl

Doda nigdy nie przestanie nas szokować. Jeszcze kilka lat temu prowokowała kogo tylko się dało, ale ku zaskoczeniu wszystkich nagle spokorniała, nabrała ogromnej klasy i skupiła się raczej na swojej karierze niż na wywoływaniu kolejnych skandali.

Zaledwie kilka dni temu na swoim Instagramie ogłosiła, że z końcem marca robi sobie przerwę w karierze. Na ile? Nie wiadomo? Dlaczego? To również jest tajemnicą. Chociaż fani podejrzewają ciążę, sama Doda nic nie potwierdza, mówi tylko, że musi chwilę odpocząć.

Zbiegło się to z dosyć sporą metamorfozą w wyglądzie piosenkarki. W tych włosach i tak ubrana wygląda naprawdę dobrze, ale czy czasem kogoś nie przypomina?

Doda jak Anna Lewandowska

Stonowane barwy nie są w żadnym wypadku zarezerwowane dla jednej osoby, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że piosenkarka wygląda zupełnie jak trenerka fitness Anna Lewandowska. Wystarczy zresztą tylko spojrzeć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

O ile chęć zmiany wyglądu całkowicie rozumiemy (w końcu każda z nas ma czasem ochotę na makeover rodem z programów telewizyjnych), ciekawi nas bardzo powód, dla którego Doda postanowiła wycofać się na jakiś czas z życia publicznego.

Jedna z fanek zapytała piosenkarkę wprost: "Jesteś chora czy ciężarna?". Ta na to, swoim zwyczajem, miała bardzo żartobliwą i nieco kąśliwą odpowiedź.

A to nie to samo?
- odpisuje w komentarzu.

Powód może być jednak o wiele bardziej błahy i chyba nie trzeba martwić się o zdrowie piosenkarki. Doda od kilku lat zajmuje się także produkcją filmów. Nie zdziwiłoby nas więc to, gdyby w natłoku obowiązków musiała nagle zrobić sobie chwilę przerwy, by móc złapać oddech lub po prostu zrezygnować z części obowiązków, żeby skupić się na innych.

To również może cię zainteresować: