Doda zmieniła kolor włosów i zmniejszyła biust. Metamorfoza gwiazdy [ZDJĘCIA]

Słynąca z wzbudzania skandali piosenkarka przechodzi największą metamorfozę od początku kariery.
/ 22.11.2018 10:34

Zaskakujące wyznanie Dody! Piosenkarka przyznała, że zmniejszyła biust. Informację zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Wcześniej Doda zmieniła również kolor włosów na znacznie ciemniejszy. Gwiazda powoli odchodzi od wizerunku blond seksbomby, który budowała przez lata. Skąd te zmiany?

 

 

Dlaczego Doda zmniejszyła biust?

Doda nie jest już platynową blondynką. Jakiś czas temu zdecydowała się na zmianę koloru włosów na ciemniejszy. Decyzja mocno zaskoczyła fanów piosenkarki, którzy przywykli do wizerunku swojej idolki.

Zanim zdążyli się przyzwyczaić do nowego koloru włosów, Doda poszła o krok dalej. Na Facebooku wyznała, że zmniejszyła piersi. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcia z imprezy „Kobieca marka roku 2018”, gdzie odebrała nagrodę w kategorii „Osobowość roku”. Dodała do nich opis, który nie pozostawia wątpliwości.

Tak, mam mniejszy biust
- napisała Doda.

I rzeczywiście! Na fotografiach, które przedstawiają piosenkarkę z boku, wyraźnie widać, że piersi nie są już tak duże jak wcześniej. Dlaczego Doda rezygnowała z jednego ze swoich znaków rozpoznawczych? Odpowiedź na następnej stronie. Przypominamy również stare zdjęcia Dody. Obok tej metamorfozy nie da się przejść obojętnie! Jak reagują fani?

Więcej newsów o gwiazdach:
Córka poprosiła Agnieszkę Hyży o zmycie makijażu. Efekt? „1000 razy lepiej!”
Katarzyna Cichopek w nowej fryzurze. Grzywka podzieliła fanów