Doda fot. ONS

Doda zamierza podbić cały świat!

Do tej pory to Nergal był znany na zachodzie. Teraz kolej na Dodę!
/ 09.03.2011 12:56
Doda fot. ONS
Gdy Nergal (34) pod koniec lutego pojawił się w gdańskiej szkole Music Collective, dla wszystkich było to zaskoczenie. Muzyk po przeszczepie ma zakaz przebywania w dużych skupiskach ludzi. Wyszedł jednak z domu, by pograć na gitarze, którą na walentynki dostał od Dody (27). Czy ćwiczył solówkę, którą ponoć ma nagrać na przygotowywaną płytę narzeczonej „The Seven Temptations”?

Odpowiedź na to pytanie poznamy niebawem, bo Doda nagrała już większość piosenek na album. Co  ciekawe, każdy utwór przygotowała w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. – Doda chce mieć gotowy repertuar, by spróbować nim zabłysnąć na Zachodzie – mówi „Party” współpracownik gwiazdy.

Plany artystki są ambitne, ale realne! Jak dowiedziało się „Party”, Doda wkrótce wybiera się do Los Angeles na rozmowy z zachodnimi producentami, bo niebawem wygasa jej kontrakt z polskim Universalem. Za oceanem Dodzie może pomóc to, że jest narzeczoną znanego tam od lat wokalisty grupy Behemoth oraz entuzjastyczne oceny, jakie piosenkarka zbiera na międzynarodowych portalach. Jeden z najpopularniejszych, Europopped.com (prezentujący Amerykanom europejskie gwiazdy), napisał: „Zapomnijcie o Britney, poznajcie Dodę!”. Wiele wskazuje więc na to, że nasza królowa może niebawem rozszerzyć granice panowania.

(GT, SB)