Doda, Dorota Rabczewska, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy fot. ONS

Doda z wizytą u babci

Po wyjeździe narzeczonego do Stanów wokalistka ma więcej czasu dla rodziców i ukochanej babci Pelagii
/ 02.02.2010 13:10
Doda, Dorota Rabczewska, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy fot. ONS
Najpierw romantyczne wakacje na Barbadosie, potem sylwestrowy koncert w Łodzi i głośne zaręczyny z Nergalem. Doda (26) zajęta sprawami zawodowymi i sercowymi nie zdążyła pod koniec roku odwiedzić rodzinnego domu w Ciechanowie.

Dlatego na początku stycznia, tuż po wyjeździe narzeczonego w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, postanowiła nadrobić zaległości. Tym bardziej że gwiazda nie mogła 20 grudnia świętować razem z rodziną 82. urodzin babci Pelagii Ludwiki. Choć ostatnio rzadko się ze sobą widują, wciąż są sobie bliskie. To babcia, która jest świetną krawcową, była pierwszą projektantką kreacji scenicznych młodziutkiej gwiazdy. W szytych przez nią kostiumach kilkuletnia Dorotka brała udział w konkursach tańca i śpiewu. – Moja mama jest energiczną starszą panią nowocześnie myślącą. Świetnie dogadują się z Dorotką – mówi „Party” Wanda Rabczewska, córka pani Pelagii, a mama Dody. Od wielu lat państwo Rabczewscy mieszkają z babcią pod jednym dachem i to bez żadnych konfliktów!

Podczas wizyty w Ciechanowie Doda pochwaliła się babci pierścionkiem zaręczynowym i zrelacjonowała jej ostatnie wydarzenia ze swojego życia, a potem obie wybrały się na zakupy.

(SB)           
Tagi: Doda