Doda fot. ONS.pl

Doda wypowiedziała się o programie „Iron Majdan”. Bez ogródek!

O program z jej byłym mężem Radosławem Majdanem zapytał wokalistkę jeden z internautów na Instagramie. Co odpowiedziała?
/ 26.03.2018 14:01
Doda fot. ONS.pl

To, że Doda mówi, co myśli i nie przejmuje się zbytnio opinią innych, wiadomo nie od dziś. Niedawno wokalistka prowadziła transmisję live na Instagramie. Odpowiadała na pytania swoich fanów. Sama je wybierała. Kiedy pojawiła się kwestia – czy ogląda program „Iron Majdan”, postanowiła się wypowiedzieć.

Co za spektakularna metamorfoza! Zobacz, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Małgorzata Rozenek-Majdan

Doda ogląda „Iron Majdan”?

Doda miała dowolność w wyborze pytań, na które chce odpowiadać. Nie odpuściła tego jednego, problematycznego. Jeden z fanów Dody zapytał ją, czy ogląda „Iron Majdan” – show, w którym występuje jej były mąż ze swoją nową żoną Małgorzatą Rozenek.
„O Jezuuu. Chyba zrozumieją mnie teraz wszystkie rozwódki. Gdybyśmy chciały co tydzień oglądać w domu swoich byłych mężów, to byśmy się z nimi nie rozwodziły, prawda?” – powiedziała.

Doda nie tylko koncertuje. Możemy ją też teraz oglądać w kinie w filmie „Pittbull. Ostatni pies”.

 

WrocLove❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wokalistka i Radosław Majdan byli małżeństwem trzy lata. Rozwiedli się 10 lat temu. To raczej wystarczająco dużo czasu, żeby bez oporów wypowiadać się na temat swojego byłego ;-)

A wy oglądacie show „Iron Majdan”?

Więcej newsów o gwiazdach:

Joanna Krupa się zaręczyła! Czy narzeczony padł przed nią na kolana?Katarzyna Zielińska wrzuciła zdjęcie z plaży sprzed 10 lat. Brawa za dystans do siebie!