Doda spędziła swoje urodziny z Polki.pl

Zobacz czym do nas przyjechała i kto upiekł jej tort!
/ 16.02.2012 08:27
Wczoraj Polki.pl szalały na swojej imprezie w klubie Theatro. Bawiły się z nami gwiazdy, goście i zaprzyjaźniona redakcja afterparty.pl, ale przede wszystkim właśnie z Polki.pl swoje 28. urodziny świętowała Doda!

Doda do klubu przyjechała bryczką w towarzystwie Błażeja Szychowskiego. Królowa miała na sobie długą czerwoną suknię z seksownym dekoltem na plecach. Na powitanie otrzymała od Polki.pl lodową rzeźbę z napisem "Happy Birthday Doda". Potem królowa udała się na imprezę.
W środku Doda przywitała się ze znajomymi i z uśmiechem przyjmowała życzenia urodzinowe. Zabawie, tańcom i śmiechom nie było końca. Doda była niekwestionowaną królową wieczoru.

Gdzieś w okolicach północy Doda przebrała się w wygodniejszą do tańca skórzaną mini. Chwilę później na salę wjechał tort w kształcie różowego gorsetu, zrobiony specjalnie na prośbę Polki.pl przez Martę Grycan. Wszyscy chóralnie odśpiewali Dodzie sto lat. Doda wzięła do ręki nóż i zaczęła żartować, że zaraz zabije nim Błażeja! Rozmieszyła tym gestem wszystkich :)  Potem pokroiła swój tort i rozdała go gościom.

Impreza trwała do białego rana!