Doda radzi, jak utrzymać szczupłą sylwetkę jak ona. Z czego zrezygnowała gwiazda?

Doda od lat dba o zdrowy styl życia i regularnie ćwiczy sylwetkę. Ma kilka rad dla wszystkich kobiet, które też chciałyby utrzymać szczupłą figurę.
Urszula Wilczkowska / 05.11.2020 12:49

Nie da się ukryć, że szczupłej figury zazdrości Dodzie niejedna z jej fanek - i wcale się temu nie dziwimy, bo faktycznie jest czego pozazdrościć. Chociaż piosenkarka z pewnością korzysta z zabiegów u kosmetyczki (tak jak i większość z nas), jej idealna sylwetka to przede wszystkim zasługa wielu lat pracy nad ciałem, wiele wyrzeczeń i zdrowa dieta.

Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że sport zawsze odgrywał ogromną rolę w jej życiu i to jemu zawdzięcza dyscyplinę, która pomaga jej teraz utrzymać nienaganny wygląd. Ma jednak kilka rad dla kobiet, które też chciałyby wprowadzić w swoją rutynę zdrowy styl życia i tym samym poprawić swoje samopoczucie.

Jak Doda dba o szczupłą figurę?

Według Dody pierwszym krokiem do osiągnięcia szczupłej sylwetki, jest pokochanie sportu - rzadko kiedy sama dieta przynosi oczekiwane rezultaty, a aktywność fizyczna pomaga dodatkowo ujędrnić ciało. Nie da się też ukryć, że gdy się ruszamy, możemy sobie pozwolić na małe odstępstwa od diety. Piosenkarka skończyła szkołę sportową, a jej tata jest olimpijczykiem - miłość do aktywnego trybu życia jest więc z nią od samego początku. Nigdy nie jest jednak zbyt późno, by zakochać się w nowym sportowym hobby.

Dla piosenkarki ćwiczenia co drugi dzień lub dwa razy w tygodniu, gdy nie ma czasu, nie są żadnym wyrzeczeniem, ponieważ po prostu to lubi. Przyznaje jednak, że w przeszłości zdarzało się jej przesadzać z aktywnością fizyczną w obie strony.

Sport to jedno, ale największe efekty Doda zauważyła, gdy połączyła go ze zmianą diety. Od dawna nie je cukru, unika laktozy i glutenu. Sama przyznaje, że została wychowana w zdrowej diecie - nigdy nie lubiła słodyczy ani tłustych przekąsek. Przez całe swoje życie, gdy jej koleżanki jadły panierowanego kurczaka, ona jadła kaszę, chude mięso i pożywną sałatkę. Chociaż wychowała się na mięsie, kilka lat temu je również wykreśliła ze swojej diety.

To też może cię zainteresować:
Małgorzata Rozenek raz na zawsze ucięła plotki na temat sztucznych zębów. Fani zachwyceni
Doda krytykuje wpis Rozenek o wyroku Trybunały Konstytucyjnego. Padły mocne słowa
Monika Miller ostro komentuje wpis Idy Nowakowskiej. Chodzi o Strajk Kobiet i zakaz aborcji

Tagi: Doda