Doda wyznała, że nie chce mieć dzieci fot. ONS.pl

Doda nie chce mieć dzieci - dlaczego? Szczere wyznanie gwiazdy

Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie. Dlaczego Doda nie chce mieć dzieci?
Marta Kosakowska / 02.04.2019 12:06
Doda wyznała, że nie chce mieć dzieci fot. ONS.pl

Doda wyznała, że nie chce mieć dzieci. Piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu magazynowi „Wprost”. W rozmowie z Agatą Jankowska opowiedziała m.in. o swoim życiu prywatnym i planach na przyszłość. Jedno z pytań dotyczyło powiększenia rodziny. Artystka ma na ten temat bardzo określone poglądy.

Dlaczego Doda nie chce mieć dzieci?

Doda już kilkakrotnie była pytana przez dziennikarzy o plany na dziecko. Gwiazda jest bardzo stanowcza w tej kwestii. W najnowszym wywiadzie powiedziała, że choć bardzo lubi dzieci, to nie zamierza mieć własnych.

Doda uważa, że nie ma instynktu macierzyńskiego. Podkreśliła również, że każda kobieta może samodzielnie zadecydować o tym, czy chce zostać matką.

- Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza
- powiedziała Doda na łamach „Wprost”.

Artystka podkreśliła, że ona sama ma fantastyczne relacje ze rodzicami. Swoje dzieciństwo uznaje za bardzo szczęśliwe. Podkreśliła, że rodzice zawsze byli dla niej wielkim wsparciem.

- Zawsze znałam swoją wartość. Wyniosłam to z domu, bo rodzice naprawdę mi dawali odczuć, że jestem ważna i wyjątkowa, a ja im wierzyłam. Dlatego teraz mogę pomoc innym uwierzyć w siebie
- powiedziała.

Doda wspomniała, że gdyby jednak w jej życiu pojawiło się potomstwo, postawiłaby na ich rozwój w muzyce i sporcie. Tę pierwszą dziedzinę uznała, że uwrażliwiającą, a tę drugą - hartującą ducha.

Niespełna rok temu Doda wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ślub pary odbył się 14.04.2018 roku w Hiszpanii.

Przeczytaj:
Jak wygląda Doda bez makijażu?
Doda wspiera tatę po operacji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/28.04.2019 10:26
Nie kazda kobieta pragnie być matką i trzeba to uszanować. Doda jest swiadomą kobietą i podejmuje swiadome decyzje. Nie oceniajmy swoją miarą.
/04.04.2019 15:19
Porozmawiamy za 10 lat . Tylko ze wówczas juz bedzie za pozno Dorotko