Doda, Dorota Rabczewska, Adam "Nergal"  Darski fot. PRESSPHOTOCENTER

Doda i Nergal planują urlop

Zakochana para chce spędzić pierwszy wspólny urlop tylko we dwoje. Czy to będzie krok do wspólnego zamieszkania?
/ 17.09.2009 15:46
Doda, Dorota Rabczewska, Adam "Nergal"  Darski fot. PRESSPHOTOCENTER
Plan Nergala (32) by prosty – wykorzystać każdą wolną chwilę między koncertami, żeby spędzić ją z Dodą (25). Z występów w Stanach Zjednoczonych przyjełcha prosto do Trójmiasta, gdzie na festiwalu w Sopocie występowała jego dziewczyna.

Ich wspólne pojawienie się na imprezie wywołało sensację! Po raz pierwszy publicznie pokazali się razem i w dodatku nie szczędzili sobie czułości. Wtuleni w siebie, zakochani, dali się nawet przyłapać fotoreporterom na pocałunkach. Nikt nie mia wątpliwości: to waśnie miłość!

A jaki jest ich związek? – To prawdziwa mieszanka wybuchowa – śmieje się znajoma pary. – Oni są totalnymi przeciwieństwami, ale podejście do życia mają podobne – dodaje.

Doda na co dzień jest szalona, Nergal, mimo demonicznego scenicznego wizerunku, to spokojny domator. – Dorotę zachwyciło w Adamie to, że jest uosobieniem prawdziwego mężczyzny – zdradza „Party” osoba z otoczenia artystki.

Czy myślą już o wspólnym mieszkaniu? – Doda podchodzi do tego z dystansem, bo stary związek da jej ostro w kość. Z niczym się nie spieszą – mówi jej znajoma. Na razie wiadomo tylko, że oboje biorą wolne w grudniu i chcą razem wyjechać na urlop. Gdzie? Jeszcze nie wiadomo.

(MT)