Doda bardzo schudła fot. ONS.pl

Doda bardzo mocno schudła. Czy jest się czym martwić?

Doda zdradziła, co stoi za jej nagłą utratą wagi. Na szczęście, fani nie mają powodów do niepokoju. Piosenkarka już pracuje nad tym, by wrócić do poprzedniej figury!
Urszula Wilczkowska / 10.10.2019 13:54
Doda bardzo schudła fot. ONS.pl

Doda zawsze miała szczupłą i nienaganną figurę, jednak ostatnio fanów bardzo zaniepokoiła nagła utrata wagi u piosenkarki. Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem Doroty Rabczewskiej? Sama uspokaja i mówi, że pracuje nad tym, by wrócić do dawnej formy.

W wywiadzie z Super Expressem piosenkarka wyznała, że waży jedynie 51 kilogramów. I wcale nie jest tym zachwycona! Co się dzieje?

Doda drastycznie schudła

Na szczęście nie ma się czym martwić. Nagła utrata wagi jest związana z aparatem ortodontycznym, na który niedawno zdecydowała się piosenkarka, a raczej z bólem, który wiąże się z początkami jego noszenia.

Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy
– mówi w rozmowie z Super Expressem.

Każdy, kto przeżył leczenie aparatem ortodontycznym wie, że to nie są puste słowa. Pierwsze dni prostowania zębów naprawdę potrafią być męczarnią! Oczywiście, wszystko zależy od osoby, która go nosi, więc nie warto rezygnować przez to, że ktoś źle przechodził początki noszenia aparatu.

Doda nie ukrywa, że nie jest zadowolona z obecnego stanu rzeczy, ale uspokaja swoich fanów:

Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg. Ale wszystko wraca do normy i właśnie wyszłam z włoskiej restauracji.

To bardzo mądre i świadome podejście do własnego ciała, które powinna mieć każda kobieta. Miejmy nadzieję, że dolegliwości związane z aparatem na zęby szybko miną, a piosenkarka znowu będzie mogła się cieszyć sobą w takiej wersji, jaką lubi najbardziej. I – co najważniejsze dla fanów – jak najszybciej wróci na scenę!

Zobacz także:
Wojna Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora na niekorzystne zdjęcia to najzabawniejsze, co dziś zobaczysz
Natalia Siwiec zdradziła, jak wyglądały jej przygotowania do ślubu. Miała pół godziny na przygotowanie się!