Doda- starclips fot. fot. materiały prasowe

Doda - 4fun.tv. Starclips

O ślubie, łóżkowych upodobaniach, przyjaźni i bezsenności... Doda wyjawiła sekrety w 4fun.tv!
27.02.2015 16:28
Doda- starclips fot. fot. materiały prasowe

Doda ma wiele tajemnic. Kilkoma z nich zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami w programie Starclips, w 4fun.tv.  Zwierzenia prywatne i zawodowe artystki już w najbliższą sobotę, 28 lutego!

To, że jest odważna i zawsze mówi to, co myśli, to już dawno wiemy. Jednak jest kilka spraw, o których nie wspominała publicznie. Seksapil to jej drugie imię, więc pytanie o sprawy łóżkowe musiało się pojawić. Wokalistka nie należy do pruderyjnych, więc możecie liczyć na szczerą odpowiedź.
To, że miłość jest dla niej bardzo ważna, powtarza od zawsze. A jeśli o wielkim uczuciu mowa, to artystka parę chwil poświęci też swojemu weselu. Widzowie 4fun.tv dowiedzą się kiedy planuje kolejne.

fot. materiały prasowe
Wyznania dotyczące płci przeciwnej również się pojawiły. Artystka wyzna od kogo nie mogła oderwać wzroku, kogo zabrałaby na bezludną wyspę oraz kiedy nie może zasnąć. Na koniec kilka spostrzeżeń Dody ze świata szow-biznesu. Którego z polskich wokalistów ceni? Dlaczego utożsamiała się z jedną z jego piosenek? Jakie życzenia złoży Agnieszce Szulim oraz kogo z medialnego świata nie cierpi? O tym wszystkim opowie już w tę sobotę, 28 lutego, o godz. 11.00, w programie STARCLIPS!


Zobacz także:

Tagi: Doda, tv, 4fun.tv