POLECAMY

Do obsady „M jak miłość” dołącza córka Małgorzaty Pieńkowskiej! Podobna do mamy?

Ina Sobala wcieli się w postać...
Edyta Liebert / rok temu
Do obsady „M jak miłość” dołącza córka Małgorzaty Pieńkowskiej! Podobna do mamy? fot. kolaż polki.pl

Nie milkną plotki o pomniejszającej się obsadzie serialu „M jak miłość”, a tu proszę... niespodzianka! Po wakacjach do obsady kultowej produkcji ma dołączyć 26-letnia córka Małgorzaty Pieńkowskiej, serialowej mamy Piotrka i Pawła Zduńskich. Jak wygląda córka Pieńkowskiej?

Ina Sobala dołącza do serialu

26-latka właśnie kończy studia aktorskie na Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Do serialu chciała dostać się bez protekcji mamy - jak donosi tygodnik „Tele Tydzień”, Małgorzata Pieńkowska nie wiedziała, że jej córka chce pracować na planie serialu. Jaką rolę szykują dla niej producenci „M jak miłość”?

Barbara Kurdej-Szatan stoi przed nowym serialowym wyzwaniem. zobacz zdjęcia!

Jak podaje Teleshow.wp.pl, Ina Sobala wcieli się w postać Agnieszki, zaginionej córki Teresy Makowskiej (Joanna Sydor). Teresa jest dawną miłością Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), która po dłuższej nieobecności w serialu, pojawiła się w ostatnich odcinkach emitowanych przed wakacjami. Czyżby córka Pieńkowskiej miała grać w serialu jej... wnuczkę?

Pewne jest, że bohater grany przez Mroczka rozstanie się z żoną Alicją. Olga Frycz zakończyła przygodę z serialem. Być może Teresa i Paweł ponownie złączą swoje losy? Nie wiemy jak długo Ina Sobala będzie gościć w serialu.

Czy Ina jest podobna do mamy? Jak sądzicie?

 

#winter#breaktime#zimnno

Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)

 

#uglyselfie#mamacorka#jestesmyubabci#kawa#uzdrowisko

Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)

 

#hello#warsaw mojaGola

Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)

 

#miłegodnia#próby#próby📽

Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
No tak... jak Polska długa i szeroka nie ma lepszej aktorki do zagrania tej rólki tylko pociotek tej Pani czy innego Pana aktora...??? Przecież to jest żenujące.... W Koziej Wólce czy w Warszawie... układ układem goni.... Żenada