POLECAMY

Dlaczego Lewandowski przefarbował się na siwo? Oto prawdziwy powód

Macie swój pomysł na wytłumaczenie jego metamorfozy?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Dlaczego Lewandowski przefarbował się na siwo? Oto prawdziwy powód screen Instagram

Wszyscy są przyzwyczajeni do tego, że Robert Lewandowski jest inspiracją dla wielu chłopców. Ale wiedziałyście, że jego fryzura to efekt inspiracji innym mężczyzną?

Dlaczego Lewandowski przefarbował się na siwo

Zmiana fryzury Roberta Lewandowskiego odbiła się głośnym echem w sieci. Bez cienia wątpliwości ta metamorfoza przyćmiła włosowe zmiany chociażby Joanny Liszowskiej, a na gruncie polskim nawet Seleny Gomez.

Liszowska stała się brunetką? Zobaczcie, co napisała o podniesieniu swojego IQ

Zaskakujący kolor włosów spowodował lawinę pytań o sens tej metamorfozy. Niektórzy myśleli, że to tylko żart lub krok spowodowany przygotowaniami do kolejnego kontraktu reklamowego. Szukali powiązań z markami, wiązali to z akcjami charytatywnymi. Dlaczego Lewandowski przefarbował się na siwo? Robert postanowił przerwać milczenie i na konferencji prasowej po meczu wyjaśnił powody swojej decyzji.

 

We are still on top🔝 We are consequently going forward!🙅🏼‍♂

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Platynowe włosy piłkarza to niejaki hołd złożony trenerowi Bayernu (Jupp Heynckes). 72-letni trener istotnie ma oczywiście siwe włosy, a on sam imponuje Lewemu jak nikt.

On jest dla mnie wzorem do naśladowania. Chciałem zrobić coś innego niż inni. Jestem starszy, więc siwy może do mnie pasować. Mojej żonie również się podoba
- powiedział Robert.

Fajna sprawa, co? Włosy to tylko włosy! Nie ma co drążyć tematu.

Te gwiazdy z wiekiem wyglądają coraz lepiej!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 miesięcy temu
bez sensu.
/10 miesięcy temu
Dlaczego to zrobił? co zmusiło go do tak drastycznego kroku,kto wymusił na nim taki kolor,kto wywarł na nim taką presję?Dlaczego teraz?dlaczego on?to trudna sprawa, kryminalni już nad tym pracują, dołączył się też słynny detektyw.Nad wszystkim czuwa ojciec Mateusz i wszyscy z pisu Amen.
/10 miesięcy temu
Dla kasy . Hej.