Demi Moore w szpitalu psychiatrycznym fot. ONS.pl

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Demi Moore

Aktorka jest pod opieką lekarzy w specjalistycznym ośrodku psychiatrycznym.
Edyta Liebert / 13.07.2016 11:01
Demi Moore w szpitalu psychiatrycznym fot. ONS.pl

Zagraniczne media na pierwszy stronach publikuje jeden komunikat: Demi Moore potrzebuje pomocy. Wszystko wskazuje na to, ze nieprędko zobaczymy Demi Moore na wielkim ekranie, bo aktorka ma poważne problemy zdrowotne.

53-letnia aktorka znana z filmów "Striptiz", "Uwierz w ducha" czy "Niemoralna propozycja", trafiła do specjalistycznej kliniki psychiatrycznej w Kalifornii po tym, jak dostała zapaści w samolocie lecącym z Londynu do Los Angeles.

Demi Moore ma już za sobą pobyt na oddziale zamkniętym. Wówczas jako powód jej rekonwalescencji media podawały depresję, wywołaną rozstaniem z mężem, Ashtonem Kutcherem. To było 4 lata temu. Teoretycznie aktorka zaakceptowała obecny stan rzeczy, pojawiała się na premierach i pokazach i wyglądała na szczęśliwą.


ONS.pl

Od tamtego czasu w mediach co rusz pojawiały się informacje sugerujące, że Demi Moore od lat ma problemy związane ze zdrowiem psychicznym. Rozstanie z mężem, Brucem Willisem (wzięli rozwód w 2000 roku), również okupiła depresją. Kilkakrotnie zatruła się lekami i narkotykami, podejrzewano ją także o anoreksję (Moore wciąż waży 48 kg).

ONS.pl

Czekamy na więcej informacji, potwierdzonych przez osoby z otoczenia aktorki.

Więcej o aktorce:

Demi Moore już nie zachwyca? Co się stało z Demi Moore?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)