Demi Moore odmładza się krwią peruwiańskiej kozy. Cena tego zabiegu zwala z nóg

Kontrowersyjny zabieg ma ponoć fantastyczne działanie. Znacie kogoś, kto poddałby się takiemu eksperymentowi?
Demi Moore fot. ONS.pl

Maski ze ślimaków, okłady z odchodów słowika, zastrzyki z krwi i ukąszenia pszczół. To wszystko dla piękna są w stanie zrobić gwiazdy. Demi Moore wiedzie prym w kwestii poddawania się kontrowersyjnym zabiegom odmładzającym: właśnie stała się prowodyrką zabiegu z krwi kozy peruwiańskiej.

Gwiazdy są w stanie zrobić wszystko aby zatrzymać naturalne procesy starzenia. Za, absurdalne czasem, zabiegi płacą niebotyczne kwoty.  Gdzie jest granica między dbaniem o siebie, a szaleństwem? Ekstremalna medycyna estetyczna np. dożylna), która jest bardzo popularna w Hollywood, w Europie, a zwłaszcza w Polsce jest traktowana jako snobistyczny kaprys i raczej do nas nie dotrze, ale warto wiedzieć, co słychać za Oceanem.

ONS.pl

1 ml krwi w cenie samochodu

Demi Moore od lat słynie z tego, że nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem. Uważana za seksbombę w latach 90. teraz 53-latka, uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Pragnie jednak zatrzymać młodość - młodszy o 16 lat były partner Ashton Kutcher odszedł od niej, więc aktorka szuka nowych sposobów na opóźnienie starzenia się...

ONS.plW mediach głośno jest o krwi z peruwiańskiej kozy, której 1 ml kosztuje - bagatela - 100 tys. dolarów. Już kilka lat temu aktorka opowiadała w "Late Show" Stephena Colberta, o swoich alternatywnych kuracjach odmładzających. Nie jest jedyną aktorką, która szuka rozwiązań w "naturze", by ją samą... poprawić.

Gwyneth Paltrow korzysta z ukąszeń pszczół dla urody?!

Moore zachwalała między innymi praktyki stosowania pijawek oczyszczających ciało z toksyn. Jak podaje "National Enquier", obecnie aktorka wydaje fortunę na... krew specjalnego gatunku kozy żyjącej w górach Peru. Ma ona wyjątkowe właściwości wygładzające zmarszczki i przywracające skórze witalność. Nikt jej nie musiał długo namawiać...

ONS.pl

Koza cudotwórczyni

Demi usłyszała, że w górach żyje rzadki gatunek kozy, której krew odmładza o 30 lat. Po jej zastosowaniu powiedziała przyjaciołom, że czuje się jak nowonarodzona i nie skończy się na jednej aplikacji, może założy własną hodowlę?

fot. worldbook.comMałgorzata Kożuchowska zdradziła, na jakiej jest diecie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)