Dekolt Marceliny Zawadzkiej, Marcelina Zawadzka Telekamery fot. ONS.pl

Gdy pojawiła się na gali, oczy były zwrócone tylko na jej biust

O taki efekt jej chodziło?
Edyta Liebert / 24.02.2016 05:57
Dekolt Marceliny Zawadzkiej, Marcelina Zawadzka Telekamery fot. ONS.pl

Panowie musieli być w sposób szczególny uradowani na widok Marceliny Zawadzkiej podczas Telekamer 2016. Myślimy nawet, że podwójnie!

A wszystko to za sprawą kreacji Marceliny Zawadzkiej na Telekamerach, która bardzo, ale to bardzo podkreślala wydatny biust Marceliny. Nasza Miss wielokrotnie podkreślała, że choć jest dumna ze swoich kobiecych kształtów, to niejednokrotnie piersi stały jej na przeszkodzie do zrobienia kariery. Widać, że dekolt Marceliny Zawadzkiej robi karierę w sposób zupełnie niezależny od niej.

ONS.pl

Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne.

Dekolt Marceliny Zawadzkiej na Telekamerach

Cielista suknia do ziemi z rozcięciem na nodze była stworzona dla pięknej Marceliny. Tym razem Zawadzka była chyba bardzo zadowolona ze swoich atutów, bo przepięknie je podkreśliła. Dopiero niedawno zaczęła lubić swoją sylwetkę i docenia, że ma słowiańską urodę.

ONS.pl

Teraz mogę być jedynie fotomodelką. Nieważne ile bym schudła, on i tak taki będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej.

Co sądzicie o kreacji Marceliny Zawadzkiej?

Więcej:

Znana aktorka chce zmniejszyć swój biust Okazały biust Agaty Młynarskiej na salonach

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/25.02.2016 10:04
Marcelina jest bardzo ladna laska szyk i elegancja milo sie patrzy .
/24.02.2016 12:46
Pytanie nie na miejscu. Eksponując biust ci chciała pokazać? Inteligencję?
/24.02.2016 09:34
Uważam że bardzo ładna jest Marcysia ,a jak chciała sie tak ubrać to się ubrala przynaimiei pokazała źe ma co ma pokazywać a nie jak to nie które kobiety pokazuią naleśniki ,