David Beckham, Harper Beckham fot. ONS

David Beckham skrytykowany za zdjęcie pocałunku z córką Harper

Zdjęcie z rodzinnego wypadu na łyżwy wywołało lawinę skrajnych komentarzy.
/ 29.11.2018 11:11
David Beckham, Harper Beckham fot. ONS

David Beckham opublikował na Instagramie zdjęcie z córką Harper. Były piłkarz zabrał 7-latkę na lodowisko. Rodzinne chwile zostały uwiecznione na fotce, na której widać, jak ojciec i córka dają sobie buziaka w usta. To właśnie ten czuły gest stał się obiektem dyskusji internautów.

David Beckham w ogniu krytyki za całowanie córki

Na zdjęciu widać Davida Beckhama i jego córkę Harper w czasie wspólnego wypadu na łyżwy. W tle fotografii znalazła się choinka i inne dekoracje świąteczne.

Idą święta! Chodźmy na łyży
- czytamy w opisie.

Pozornie niewinne zdjęcie wywołało skrajne emocje wśród fanów piłkarza. Powód? Niektórzy internauci twierdzą, że David Beckham nie powinien całować córki w usta.

 

Christmas is coming 🎅🏼 Let’s go skate ♥️

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Krytycy twierdzą, że pocałunki w usta są zarezerwowane dla relacji damsko-męskich, a rodzice nie powinni pozwalać sobie na całowanie swoich dzieci w usta. Ich zdaniem, bardziej odpowiednim miejscem jest policzek.

Jak możesz całować swoją córkę w usta?! To coś wstydliwego. Jeśli naprawdę ją kochasz, możesz całować ją w policzek. Nie powinieneś tak robić
- napisała jedna z internautek.

Utrzymanych w podobnym tonie komentarzy było znacznie więcej.

Wśród wielu głosów krytyki, pojawiło się również mnóstwo wpisów, broniących zachowania piłkarza. Wiele osób skomplementowało zdjęcie, zauważając, że obrazuje ono piękny moment czułości między dzieckiem a rodzicem. Zarzuty, o rzekomo niewłaściwym zachowaniu gwiazdora sportu, wydały im się... zwyczajnie śmieszne.

- W tym zdjęciu nie ma niczego złego! Jest idealne!
- Co się dzieje z tym światem?! Jak można być zszokowanym zdjęciem, które pokazuje tyle niewinności?
- Kocham to zdjęcie! Jedyne co na nim widzę, to ojca, który kocha swoją córkę. Osoby, które widzą w nim coś więcej, powinny zajrzeć w głąb siebie.

Co więcej, część internautów napisała, że również całuje swoje dzieci, a także rodziców, w usta i nie widzi w tym niczego złego. Ich zdaniem, to naturalny gest, który służy do okazywania uczuć bliskim członkom rodziny.

Więcej newsów o gwiazdach:
Nie przyjął się przeszczep nerki u córki Przemysława Salety. Jak się czuje Nicole?
„Zrobienie selfie z 1,5 roczniakiem to sztuka!”. Naturalne zdjęcie rodziny Lewandowskich hitem sieci