Daniel Radcliffe fot. ONS

Daniel Radcliffe marzy o dużej rodzinie

Aktor nie może się już doczekać, kiedy zostanie ojcem!
/ 04.12.2009 08:16
Daniel Radcliffe fot. ONS
Daniel Radcliffe (20) jest już zdesperowany i nie myśli o niczym innym. Chce jak najszybciej ustatkować się i założyć rodzinę. Marzy też o gromadce dzieci, które chce sam wychowywać i w tym celu zamierza odsunąć karierę filmową na dalszy plan.

"Bardzo chce mieć dzieci i już nie mogę się ich doczekać. Chcę im poświęcić cała moją uwagę i mój czas" - powiedział brytyjski aktor, który jest obecnie związany z Laurą O'Toole.

Nie tylko Daniel poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością. Również jego kolega z planu filmowego, Rupert Grint ma życiowe dylematy.

Rupert, który gra przyjaciela Harrego Pottera, Rona Weasleya, przyznaje, że bardzo boi się spędzić resztę życia w "mugolskim" świecie. Niedowno w jednym z wywiadów powiedział: "10 lat swojego życia spędziłem na planie tego filmu. Na pewno bardzo będzie mi brakować tej codziennej rutyny. Plan filmowym stał się moim domem. To przerażające, że niedługo będę musiał zmierzyć się z rzeczywistościa".

Daniel, Rupert i Emma Watson pracują obecnie nad ostatnią częścią przygód Harrego Pottera. Pierwsza część filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" wejdzie do kin w przyszłym roku, a druga w 2011 r.