Dancewicz zatrzymana za jazdę po alkoholu

Renata Dancewicz zatrzymana przez policję
Co grozi aktorce?
/ 14.03.2013 22:26
Renata Dancewicz zatrzymana przez policję

Renata Dancewicz, znana widzom z roli w serialu „Na wspólnej”, jak dotąd wiodła spokojny prym i nie wzbudzała swoją osobą medialnych sensacji. Ale od jakiegoś czasu aktorka jest tematem do plotek, które są wynikiem jej otwartego podejścia do życia. Na domiar złego, w niedzielę gwiazda została zatrzymana przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. To wywołało prawdziwą burzę w show-biznesie.

Takiego scenariusza aktorka z pewnością  nie zakładała. Zamierzała jedynie spędzić miłe popołudnie w obecności swojego kolegi z pracy, Zbyszka Stryja. W tym celu udali się do jednej z warszawskich restauracji na obiad zakrapiany odrobiną alkoholu. Wszystko skończyłoby się happy endem, gdyby nie to, że tego wieczoru Renata wsiadła za kierownicę.

Jak podaje „Życie na gorąco” Dancewicz natychmiast została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Dzięki temu nikt nie doznał krzywdy, a cała sprawa skończy się jedynie karą grzywny i prawdopodobnie utratą prawa jazdy.

Przypomnijmy, że kilka dni temu poważny wypadek zaliczył Kamil Bednarek, który bez aktualnego prawa jazdy uderzył w drzewo.

Zobacz na AfterParty.pl: Bednarek ranny w wypadku! Jechał bez prawa jazdy!

Redakcja poleca

REKLAMA