katarzyna warnke i piotr stramowski fot. ONS.pl

Czy Piotr Stramowski i Kasia Warnke zostaną rodzicami - czytaj więcej

Para w zeszłym roku wzięła ślub, a Kasia Warnke już jakiś czas temu przyznała w wywiadzie, że myślą z Piotrem o powiększeniu rodziny.
/ 13.06.2017 11:19
katarzyna warnke i piotr stramowski fot. ONS.pl

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Do szaleństwa w sobie zakochani, z sukcesami zawodowymi, bardzo atrakcyjni, zawsze świetnie ubrani... Niespełna 30-letni aktor i 40-letnia aktorka w ubiegłym roku wzięli ślub, co z pewnością złamało serca wielu fanek Piotra i cichych adoratorów Kasi.

W wywiadach para przyznaje, że coraz częściej myśli o powiększeniu rodziny. Jak powiedziała sama Warnke, mimo że jej mąż spokojnie mógłby jeszcze zaczekać z ojcostwem, ona biologicznie ma coraz mniej czasu i powoli planuje zajście w ciążę.

Czy przyszła pora na realizację tych planów?

Ostatnio Kasia Warnke wrzuciła na swój instagramowy profil naprawdę znaczącą fotkę...

 

#botoks #film #kręcimy #ciąża #drmagdazalewska #patrykvega #work

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Wszyscy ci, którzy chcą pospieszyć już z gratulacjami, muszą jednak chwilę poczekać. Przyjrzycie się podpisowi przy fotce - jak widać z dodanych hashtagów, ciążowy brzuszek to jak na razie tylko filmowa charakteryzacja.

Zobacz też nasz wywiad z Kasią Warnke

Aktorka często umieszcza na swoim profilu zdjęcia z planu. Pewnie nie spodziewała się nawet, że tym razem jedno z nich wywoła małą burzę. Nie wszyscy zauważyli, że krągłości są tylko efektem pracy charakteryzatora. Pod fotką nie brakuje entuzjastycznych gratulacji.

Sami zainteresowani podeszli jednak do sprawy z humorem.

Przy zdjęciu znajduje się też komentarz Piotra Stramowskiego:

- Nic mi nie mówiłaś!? 😱

Z żartobliwą odpowiedzią żony:

- Tak jakoś wyszło😅

Dla tych, którzy nadal wierzą w ciążę Kasi Warnke, mamy fotkę potwierdzającą, że ciążowego brzuszka ewidentnie brak. Wczoraj Piotr Stramowski umieścił zdjęcie, na którym jego żona absolutnie nie wygląda na ciężarną!

 

Lato w mieście ⛱☀️😎 #couple #summer #in #the #city #hot #nice #wacarion #relax

Post udostępniony przez Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official)


Czytaj więcej newsów z życia gwiazd