POLECAMY

Meghan Markle przeszła operacje plastyczne? „Kiedyś nie była taka piękna”

Czy to głosy zazdrośników? A może to jednak prawda?
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu

Z pewnością dla przyszłego męża, księcia Harry’ego, Markle  jest ideałem kobiecości. Trudno uwierzyć, ale już kobiety zgłaszają się do chirurgów plastycznych, by wyglądać jak ona. A czy sama Meghan ma na koncie urodowe przeróbki?

 
Czy Meghan Markle przeszła operacje plastyczne?

Można się było spodziewać, że uroda Markle stanie się przedmiotem plotek i domysłów. Nieprzeciętnie piękna Mulatka potrafi skupić na sobie wzrok.  Media dotarły do zdjęć Meghan Markle z czasów młodości i porównywać je ze stanem faktycznym. Czy aktorka poddała się operacjom plastycznym? Sama nigdy nie wypowiadała się na ten temat, ale też nie zaprzeczyła.

Prasa dotarła do archiwalnego zdjęcia Meghan Markle, które udowadnia, że marzyła o byciu księżną?

Jeden z zachodnich tabloidów pokusił się o zapytanie chirurga plastycznego, czy Markle aby na pewno nie majstrowała przy swojej urodzie. Dr Marsh uważa, że Meghan, ze mogła coś poprawić, ale nie ma mowy o zmianie wizerunku.

Zobaczcie jej zdjęcia z dzieciństwa i z czasów, kiedy była nastoletnią dziewczyną. Bardzo się zmieniła?

9 zaskakujących zasad, które wiążą się z byciem członkiem rodziny królewskiej, czyli dlaczego nie zazdrościmy Meghan Markle

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
A to taki problem, że miała operacje plastyczne? Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Ja w zeszłym roku zdecydowałam się na operację plastyczną nosa, w klinice dr Olender. Naprawdę poprawiło mi to komfort życia, operacja wyszła świetnie i jestem bardzo zadowolona.