Księżna Kate fot. ONS.pl

Czy księżna Kate ujawniła płeć dziecka

Spekulacjom nie ma końca!
Edyta Liebert / 18.01.2018 16:02
Księżna Kate fot. ONS.pl

Wczesną wiosną na świat ma przyjść trzeci potomek księżnej Kate i księcia WIlliama. Jak zwykle bukmacherzy obstawiają płeć i imię dziecka. Spekuluje się, że księżna sama daje pretekst do takich rozważań! Dlaczego?

Jakiej płci będzie trzecie dziecko Kate i Williama?

Kate i Książę William spodziewają się trzeciego potomka. Księżna w trakcie pierwszego trymestru unikała publicznych wystąpień i uczestnictwa w zbiorowych wydarzeniach z powodu bardzo złego samopoczucia. Dolegliwości związane z ciążą wyeliminowały ją z życia towarzyskiego, ale teraz piękna księżna nadrabia zaległości i nie brakuje jej nowych zdjęć. Znana z umiłowania do stonowanych, a tym samym klasycznych stylizacji księżna, wzbudziła zainteresowanie mediów swoim... płaszczem. Dlaczego?

Różowy kolor płaszcza ma ponoć symbolizować płeć dziecka, którego spodziewa się książęca para. Mają już dwójkę dzieci różnej płci, więc trzeci nie znajduje się pod tak silną „presją”, jak jego rodzeństwo. George i Charlotte. Może być i dziewczynką, i chłopcem, ale ciekawość Brytyjczyków rośnie. Różowy płaszcz miałby być podpowiedzią? Kate nie miała go na sobie pierwszy raz. Pamiętamy, że pojawiła się w nim w 2014 roku podczas wizyty w Nowym Jorku oraz w marcu 2015 roku, tuż przed narodzinami księżniczki Charlotte. Wydaje się nam, że kolor płaszcza sygnalizujący, jakiej płci będzie dziecko pary, to dość naciągana teoria. Poza tym tydzień wcześniej Kate pojawiła się w granatowym palcie...

Kiedy urodzi księżna Kate?

Księżna Kate swoje trzecie dziecko urodzi w kwietniu, a w maju ma dojść do królewskiego ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ponoć księżna zdecydowała się na poród domowy.

Księżna Kate inspiruje:

Zalety i wady porodu domowego
Księżna Kate w ciąży w casualowej stylizacji