POLECAMY

Księżna Kate ujawniła płeć trzeciego royal baby?

Spekulacjom nie ma końca!
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu
Księżna Kate ujawniła płeć trzeciego royal baby? fot. ONS.pl

Wczesną wiosną na świat ma przyjść trzeci potomek księżnej Kate i księcia WIlliama. Jak zwykle bukmacherzy obstawiają płeć i imię dziecka. Spekuluje się, że księżna sama daje pretekst do takich rozważań! Dlaczego?

Jakiej płci będzie trzecie dziecko Kate i Williama?

Kate i Książę William spodziewają się trzeciego potomka. Księżna w trakcie pierwszego trymestru unikała publicznych wystąpień i uczestnictwa w zbiorowych wydarzeniach z powodu bardzo złego samopoczucia. Dolegliwości związane z ciążą wyeliminowały ją z życia towarzyskiego, ale teraz piękna księżna nadrabia zaległości i nie brakuje jej nowych zdjęć. Znana z umiłowania do stonowanych, a tym samym klasycznych stylizacji księżna, wzbudziła zainteresowanie mediów swoim... płaszczem. Dlaczego?

Różowy kolor płaszcza ma ponoć symbolizować płeć dziecka, którego spodziewa się książęca para. Mają już dwójkę dzieci różnej płci, więc trzeci nie znajduje się pod tak silną „presją”, jak jego rodzeństwo. George i Charlotte. Może być i dziewczynką, i chłopcem, ale ciekawość Brytyjczyków rośnie. Różowy płaszcz miałby być podpowiedzią? Kate nie miała go na sobie pierwszy raz. Pamiętamy, że pojawiła się w nim w 2014 roku podczas wizyty w Nowym Jorku oraz w marcu 2015 roku, tuż przed narodzinami księżniczki Charlotte. Wydaje się nam, że kolor płaszcza sygnalizujący, jakiej płci będzie dziecko pary, to dość naciągana teoria. Poza tym tydzień wcześniej Kate pojawiła się w granatowym palcie...

Kiedy urodzi księżna Kate?

Księżna Kate swoje trzecie dziecko urodzi w kwietniu, a w maju ma dojść do królewskiego ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ponoć księżna zdecydowała się na poród domowy.

Księżna Kate inspiruje:

Zalety i wady porodu domowego
Księżna Kate w ciąży w casualowej stylizacji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 miesięcy temu
no i super, życzę dużo zdrówka :)
/8 miesięcy temu
Royal baby???? Bo sie posiuram ze smiechu :))))) Raczej ROYALOWY DARMOZJAD..A ludzie sa totalnie chorzy ze sie ekscytuja zamiast gromy ciskac na te farbowana N I C nie robiaca elite,ktorej jedyna "praca" to machanie dlonmi .Durna ta angielska (i nie tylko)..spolecznosc........Ten drugi niebieskokrwisty "ksiaze" niech sie nie zeni bo darmozjady beda sie legly jak stonka....wspoczuje podatnikom......
/8 miesięcy temu
sie k-wy mnoza jak mrowki, tak by mogli zyc za darmo z pieniedzy podatnikow
POKAŻ KOMENTARZE (2)