Pitt ma romans z o 26 lat młodszą aktorką?! O kogo chodzi?

Czy to plotki?
Edyta Liebert / rok temu
Pitt ma romans z o 26 lat młodszą aktorką?! O kogo chodzi? fot. ONS.pl

O tym romansie mówią wszyscy! Nikt nie spodziewał się, że Brad Pitt i Jennifer Lawrence zostaną parą. Jednak komu zależy na ujawnianiu intymnych szczegółów z życia aktora? Będziecie zaskoczeni!

Czy Brad Pitt i Jennifer Lawrence mają romans?

Kiedy we wrześniu 2016 r. w mediach pojawiła się informacja, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się, wszyscy fani zamarli.  Od tamtej pory pojawiło się już kilka doniesień o romansach Brada Pitta, m.in. z Marion Cotillard czy Sienną Miller. Teraz pojawiła się informacja, że Pitt spotyka się z o 26 lat młodszą Jennifer Lawrence. Prawda to?

- Brad nie umawiał się z nikim od rozwodu z Angeliną, a Jennifer przyciąga sporą uwagę. Stworzyliby bardzo wpływową parę
- czytamy w zagranicznych mediach.

Niestety, jak się później okazało, to tylko plotki, które napędza sam aktor, by odgryźć się na Angelinie. Ponadto niepotwierdzona, a wręcz zdementowana plotka wybiela Pitta w oczach dziennikarzy i stawia go w sytuacji osoby poszkodowanej przed medialny szum, kiedy to nikt nie pokusił się, by „wieszać psy” na Angelinie. A przecież to nie zawsze mężczyzna jest winny, nie sądzicie?

Brad Pitt o rozpadzie małżeństwa: "Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera"

 

'Women in Entertainment' issue of @hollywoodreporter

Post udostępniony przez Jennifer Lawrence Official🔹 (@jennifer_lawrence_jlaw)

Jennifer Lawrence nie pokusiła się skomentować nawet te plotki. Oficjalnie jest singielką, a gdyby chciała coś powiedzieć, to znając jej temperament, już by to zrobiła i to na swoich warunkach.

Angelina Jolie pierwszy raz o rozwodzie: "Jesteśmy rodziną i zawsze nią będziemy!"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)