Barbara Kurdej-Szatan screen Instagram

Czy Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość

Dostała rolę m.in. u boku Piotra Fronczewskiego, Mateusza Damięckiego czy Zbigniewa Zamachowskiego!
/ 26.06.2017 10:10
Barbara Kurdej-Szatan screen Instagram

Barbara Kurdej-Szatan zyskała sympatię widzów początkowo jako wesoła blondynka z reklamy. Scenarzyści "M jak Miłość" szybko zorientowali się, że drzemie w niej ogromny potencjał. Pojawiły się plotki, że Kurdej-Szatan chce odejść z serialu. Czy są powody do zmartwień?

Barbara Kurdej-Szatan przyciąga widzów jak magnes. Jej energia, entuzjazm i pozytywne nastawienie udziela się jej widzom. Znak rozpoznawczy? Długie blond włosy i uśmiech. W serialu "M jak Miłość" gra Joannę od 2014 roku. Początkowo miała występować gościnnie, jednak widzowie polubili ją bardziej niż serialową Małgosię i widzieli dla niej zastępstwo właśnie w postaci Kurdej-Szatan.

Koroniewska wróci do serialu?

 

Dzień dobry ! :D surykat Mateusz and me :D @mateuszdamiecki #kręcimy #nowy #serial #yeah

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Jak donosi magazyn Flesz, przed aktorką pojawiły się nowe wyzwania i możliwości, bowiem ma zagrać jedną z głównych ról w nowym serialu o roboczym tytule "Recepta na miłość".

To jej pierwsza główna rola w serialu! Barbara Kurdej-Szatan zagra w nim u boku Mateusza Damięckiego. Ona wcieli się w pielęgniarkę, on – w lekarza. Czy będzie romans? A czy przez nową rolę Kurdej-Szatan zrezygnuje z "M jak miłość"? Podobnie zrobiła kiedyś Małgorzata Kożuchowska, gdy została gwiazdą "Rodzinki.pl". – Nie mam takich planów – uspokaja Barbara. – Oba seriale produkuje ta sama ekipa pod kierownictwem Tadeusza Lampki, więc udaje nam się bezproblemowo rozpisywać dni zdjęciowe – dodaje
- czytamy we "Fleszu".

 

Dobranoc ! Takie fajne kazimierskie chłopaki @mateuszdamiecki i @borys_wi :) #kręcimy #kochamtocorobie #kazimierzdolny

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

"Recepta na miłość" znów atakuje !!!! Spodziewajcie się niebaweeemmmm...... :D @mateuszdamiecki @agata_sokula

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Uff! Jak widać, nie ma powodów do zmartwień, bo Kurdej-Szatan nie opuści w najbliższej przyszłości planu zdjęciowego "M jak Miłość".

Fenomen "M jak miłość": serial, który łączy pokolenia. Najlepsza scena z Witoldem Pyrkoszem