Courtney Cox fot. ONS.pl

Courtney Cox wyznała, że żałuje swoich operacji plastycznych

"Myślę, że to presja spowodowana nie sławą, a w ogóle byciem kobietą w tym biznesie".
Edyta Liebert / 24.08.2016 17:00
Courtney Cox fot. ONS.pl

Gwiazda popularnego serialu zaskoczyła swoim wyznaniem dotyczącym operacji plastycznych. Zwykle celebrytki nie przyznają się do zabiegów, a nawet jeśli, to nie mówią, że ich żałują. Niespodzianka?

Courtney Cox postawiła na szczerość. Piękna brunetka wyznała, że kobiety, które są na świeczniku, a show-biznes jest częścią ich życia, czują presję, by wyglądać wiecznie pięknie i młodo.

 

|24/8/16 11:53pm| loves #RachelGreen #MonicaGeller #PhoebeBuffay #Friends #90s #JenniferAniston #CourtneyCox #LisaKudrow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @oldtimevibes

Scarlett Johansson: "Ceń wewnętrzne piękno"

Aktorka przełamała tabu, skonfrontowała się z tematem niewygodnym, wręcz drażliwym. Aktorka pojawiła się w programie Running Wild With Bear Grylls, w którym, z rzadko spotykaną szczerością, zmierzyła się z tą sprawą.

Zrobiłam rzeczy, których teraz żałuję, ale na szczęście pewne rzeczy można odwrócić. To super sprawa, bo nie wpływały one dobrze na mój wygląd. Moje nowe motto brzmi: niech będzie, co ma być.

Courtney Cox poszła nawet o krok dalej... Prócz definiowania zjawiska, wywierania presji bycia piękną, aktorka wyznała, że żałuje tego, co zrobiła swojej twarzy.

 

#courtneycox avoue regretter la chirurgie esthétique, elle dit même qu'elle se trouve "horrible" maintenant

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika melanie (@melanie4_)

Próbowałam nadążyć za tym, że robię się starsza i zatrzymać ten proces. Ale tego nie da się zatrzymać. Starałam się za bardzo, a potem spojrzałam na swoje zdjęcia i pomyślałam - o Boże, wyglądam okropnie!

Czasu nie da się zatrzymać, a ingerencji plastycznej - cofnąć. Courtney Cox nie miała zamiaru apelować o rozsądek i akceptowanie siebie, ale mimo tego jej słowa bardziej trafiają do kobiet, niż niejedna kampania społeczna.

Światowe gwiazdy wspierają Polski w walce o ich prawa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)