Pola Lis będzie studiować w Stanach fot. Screen Instagram

Córka Kingi Rusin będzie studiować w Stanach

I ma bardzo dobry kontakt z ojcem. "Ociepla jego wizerunek"?
Edyta Liebert / 27.08.2015 10:46
Pola Lis będzie studiować w Stanach fot. Screen Instagram

Od czasu wyborów prezydenckich trudno przyłapać Tomasza Lisa na wpadce. Dziennikarz "ociepla wizerunek" poprzez wrzucanie rodzinnych zdjęć z córką, Polą. Z tym, że w Nowym Jorku... Co tam robią?

Kinga Rusin od lat podkreśla, że wykształcenie jest najważniejsze. Angażująca się w sprawy polityczne dziennikarka jednocześnie wysyła córki w świat, posyła do międzynarodowych szkół i inwestuje w ich edukację, o cyzm świadczy między innymi wpis Poli Lis na portalu społecznościowym:

 A teraz nowy kierunek i nowe doświadczenie. NYC SEE YOU SOON.

W czym jak w czym, ale w tej kwestii Kinga Rusin dogaduje się z Tomaszem Lisem idealnie. Nam się wydaje, że nastoletnia Pola ma lepszy kontakt z ojcem, niż z mamą. Taki oto filmik pojawił się jakiś czas temu na instagramie ich córki.

 

Finał ligi mistrzów w sektorze Barcelony. #fiesta#championsleaguefinal#itakkibicujerealowi

Film zamieszczony przez użytkownika Pola Lis (@polciaxx)


Rodzice wypuścili właśnie z gniazda Polę Lis, starszą córkę. Początkująca dziennikarka (tak, chce iść w ślady rodziców), rozpoczęła swoją przygodę kilka miesięcy temu.
Każdy nastolatek marzy o tym, żeby trochę odpocząć od swoich rodziców, od ich upierdliwych uwag i od tego, że na wszystko zwracają uwagę, przyznam szczerze, że ja też często miałam ochotę odciąć się trochę od tego co w domu, ale nigdy nie wyobrażałam sobie, że w wieku 17 lat zamieszkam z dala od mojej rodziny, sama.

Obawy przed saamodzielnością jak widać zniknęły, po na jej profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia krajobrazów, najsłynniejszych miejsc w Nowym Jorku czy... selfie z tatą, Tomaszem Lisem. 2 miesiące temu miała na celu "ocieplenie jego wizerunku" po wpadkach w telewizji, teraz spędzają razem czas w mekce wielu nastolatek z całego świata.

 

NYC 🇺🇸 #nyc#home

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Lis (@polciaxx)


Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)