Ola Kowalska pokazała wpływ choroby na jej wygląd fot. ONS.pl

Córka Kasi Kowalskiej pokazała, jak traciła włosy po chorobie. Przerażające...

Ola Kowalska na swoim Instagramie pokazała serię zdjęć sprzed i po chorobie. Pobyt w szpitalu i przebyta choroba bardzo mocno odbiły się na wyglądzie córki piosenkarki.
Urszula Wilczkowska / 10.11.2020 11:00
Ola Kowalska pokazała wpływ choroby na jej wygląd fot. ONS.pl

O córce Kasi Kowalskiej zrobiło się głośno na początku tego roku, gdy pandemia koronawirusa dopiero zaczynała szaleć, a pierwsza fala uderzyła w Wielką Brytanię, gdzie na co dzień mieszka Ola Kowalska. Piosenkarka poinformowała, że jej córka walczy o życie podłączona do respiratora - od razu pojawiły się podejrzenia, że jest chora na Covid-19.

Test wyszedł jednak negatywny, za co na Kasię Kowalską spłynęła fala krytyki - zarzucano jej, że manipuluje faktami, kłamie i stara się wzbudzić litość w fanach - tymczasem Ola naprawdę leżała w szpitalu. Teraz na szczęście czuje się już dobrze i wróciła do relacjonowania swojego życia w mediach społecznościowych. 

Ola Kowalska pokazała, jak zmieniła ją choroba

Córka piosenkarki zawsze lubiła eksperymentować z wyglądem, jednak zmiana, którą pokazała na swoim Instagramie wczoraj nie była przez nią zaplanowana od początku do końca. Przez długą walkę z chorobą Ola Kowalska zaczęła tracić włosy - z długich i bardzo gęstych przeszła na króciutką fryzurę, którą postanowiła podkreślić pastelowym zielonym kolorem.

Ola Kowalska nie tylko pokazała efekt przed i po, ale także i w trakcie tracenia włosów - na pierwszy rzut oka widać, że traciła je garściami. Uwagę zwraca też opatrunek na szyi, a późnij blizna po wykonanej w szpitalu tracheotomii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ups& downs Be kind to yourself

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Trzeba przyznać, że zmiana jest naprawdę drastyczna, ale córka piosenkarki i tak wygląda kwitnąco. Można odnieść wrażenie, że wróciła już na dobre do swojego stylu życia.

Między innymi on sprawił, że w mediach huczało od plotek, jakoby w szpitalu nie trafiła ze względu na Covid-19, a przedawkowanie narkotyków. Okazało się jednak, że Ola Kowalska zaraziła się adenowirusem. Tak silna reakcja na zakażenie zdarza się raz bardzo rzadko. Po wyjściu ze szpitala czekała ją jeszcze długa rehabilitacja.

To też może cię zainteresować:
Edyta Pazura ostro o sławie. „Przecież my nie chorujemy, manna leci nam z nieba, a dzieci są zawsze zdrowe”
Małgorzata Rozenek odpowiada na plotki o licówkach. Jeśli ktoś jej to udowodni, wpłaci 100 tys. zł na szczytny cel
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. Ma ważny apel do swoich fanów