Gwyneth Paltrow z córką Apple fot. ONS.pl

Córka Gwyneth Paltrow - zobacz jak wygląda

Wolała to, niż huczną Galę MET. Apple ma już 10 lat. Podobna do mamy?
Edyta Liebert / 07.05.2015 11:24
Gwyneth Paltrow z córką Apple fot. ONS.pl

Poniedziałkowe wydarzenie Gala MET 2015, która cieszy się ogromną popularnością (ceny biletów sięgają 25 tys. dolarów), nie spotkało się z zainteresowaniem Gwyneth Paltrow, która 2 lata temu wyznała, że impreza nie jest warta świeczki. Co wolała robić?

Aktorka wrzuciła zdjęcie swojej córki, 10-letniej Apple, która jest do niej coraz bardziej podobna. "To jest mój czerwony dywan ubiegłej nocy", podpisała zdjęcie aktorka, zamieszczając fotkę z wieczornej zabawy z Apple, przebraną za... dinozaura. Zdecydowanie tym zachowaniem wskazała, jak bardzo jej nie zależało, by się pojawiać na tym wydarzeniu.

 

This was the red carpet in my house last night

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Gwyneth Paltrow: "it sukcs!"

W 2013 roku piękna aktorka pojawiła się na Gali MET, po czym prędko obwieściła, że jej noga więcej nie postanie na prywatnym evencie Anny Wintour. O co mogło chodzić i co przycyzniło sie do jej decyzji? W tym roku Gala MET upłynęła pod znakiem bardzo odważnych kreacji artystek i celebrytek.
Niektórych mogło to przerosnąć lub po prostu nie czują klimatu imprezy inspirowanej w tym roku kulturą Chin. Gwyneth Paltrow, która miesiąc temu rozwiodła się z Chrisem Martinem, ma także 9-letniego syna, Mosesa.

Więcej: