Dorota Gardias zabrała córkę na otwarcie butiku

Mała Hania niechętnie pozowała do zdjęć. Jak bawiła się w showroomie?
Edyta Liebert / 10.05.2015 11:35

Dorota Gardias nie narzeka na brak zajęć i prezenterka bynajmniej nie płacze w poduszkę po rozstaniu z Piotrem Bukowieckim. Spędza więcej czasu z Hanią, a teraz zabrała ją nawet do showroomu!

6 maja Dorota Gardias pojawiła się w showroomie White House z okazji otwarcia butiku. Jasne, pastelowe odcienie ubrań przypadły do gustu obu paniom, zarówno mamie, jak i córce! Mala Hania bawiła się wyśmienicie, przeglądając spódnice, płaszcze i bluzki, ale trzeba przyznać, że błysk fleszy nie jest dla niej. Córka Doroty Gardias chowała się za jej plecami i odwracała głowę, gdy tylko aparat był skierowany w jej stronę. Rozkloszowana spódniczka i kalosze w żóltym odcieniu sprawiły, że od trudno było oderwać wzrok od uroczej Hani.

Dorota Gardias po rozstaniu

Rozpad związku z ojcem Hani nie wyszedł dziennikarce na niekorzyść: Dorota Gardias prezentuje się świetnie! Metamorfoza dziennikarki odbiła się głośnym echem w mediach, a teraz śliczna prezenterka także zrzuca kilogramy. Schudła już 6 kilo. Oceńcie efekty jej wiosennej przemiany.

To cię zainteresuje:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/10.05.2015 19:30
Rzeczywiście ogromne wydarzenie roku,gdyby córkę wzięła w kosmos nie dziwiłabym się.
/09.05.2015 15:30
I dobrze. A co się będzie dziecko pokazywać.
/09.05.2015 14:52
akogo to obchodzi
POKAŻ KOMENTARZE (2)